Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor ha nem megyek el...

Mi van akkor ha nem megyek el újra érettségizni?

Figyelt kérdés
60% lett először az angol érettségim majd csináltam egy újat 74% lett ennek 2 éve és most jelentkeztem újra 79%ot kellene csinálnom ahhoz hogy felvegyenek alapszakra ( most FOSZ-en vagyok ) viszont most nem tudok annyit mint amikor a 74%-ot írtam FOSZ-en is most kelett leadni a szakdolgozatot, záróvizsga lesz úgy érzem túlvállaltam magam... nagyon gáz vagyok tudom! nem szoktam megfutamodni a dolgok elől.. sőtt mindent a legutolsó pillanatban adok le és nem azért mert lusta vagyok, hanem azért mert maximalisa vagyok és az utolsó uutánni pillanatban is arra törekszem h tökéletes legyen és a végsőkig írom... először arra gondoltam h megpróbálom az írásbelit ha nagyon gáz nem megyek el szóbelizni... de sajnos tudom h bármennyire szeretném nem tudom megcsinálni hétfőn kedden szerdán dolgozom csütörtökön lesz a " nagy nap " most is a tavalyi feladatlapokat csinálom... de sajnos nem tudtam felkészülni úgy ahogy szerettem volna és tudom h ha írok egy 60%ot v mégrosszabbat még a nyelvvizsga gondolatától is rosszul leszek és annyi önbizalmam nem lesz h belevágják.... még 1x írom h tudom h nagyon gáz vagyok de ilyenkor mi a teendő ? menjek be a suliba és szóljak h nem tudtam felkészülni ne is várjanak csütörtökön? 21e Ft sajnos csak így eldobva sok pénz nem igazán engedhetem meg magamnak és nem is szeretném sajnáltatni magam tudom h az én hibám! de nem tudom megcsinálni
2018. máj. 6. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Az angol pont olyan, hogy nem baj, ha a héten dolgozol, ezen a 3 napon már igazán nem sok múlik. A pénzt befizetted, vesztenivalód nincs. Ha nem mész el, pont azt mondod el magadnak magadról, hogy megfutamodsz. Ha elmész, legalább elmondhatod magadnak, hogy megtetted, ami tőled telt. Ha nem sikerül a 79%, az nem "gáz", ha kifejezetten rosszul sikerülne, az sem, a kutyát nem érdekel, sehol, senki nem fogja látni. Viszont ki tudja, lehet szerencséd:)

Szóval menj el, próbáld meg!

2018. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy összeszeded magad, bemész csütörtökön és megírod az érettségit, utána eredménytől függően elmész vagy nem mész el (ha nincs esélyed javítani) szóbelire. A másik az, hogy nem mész el, ebben az esetben buktad a pénzt és egész életedben ott lesz a "mi lett volna ha elmentem volna" kérdés benned. Ebben az esetben sem szükséges szólni az iskolának, szimplán beírnak hiányzónak és elégtelent kapsz.
2018. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gondolom ha szólok is elégtelent kapok de ez az " eredmény " fog bárhol látszani ? erről is fogok kapni valamilyen papírt h 1-es az angol érettségim...?

2018. máj. 6. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Természetesen kapsz róla papírt is, de nem kell sehol se mutogatnod.
2018. máj. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és azt mikor kapm meg ? szóbeli vizsgánál vagy kiküldik?
2018. máj. 7. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Az eredményhirdetésen. Ha nem mész el, akkor kiküldik postán.
2018. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm de ez hátráltatni fog engem valamiben ? úgy értem h felül nem írja az eddigi 74%-os eredményemet ? és ettől függetlenül ha felkészülk normélisan elmehetek újra?
2018. máj. 8. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ír felül semmit és nem zárja ki, hogy később menj érettségizni, ha kifizeted az árát.
2018. máj. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!

ugye legutóbb mostmár a jelentkezésnél nem nekem kellett feltölteni az érettségi bizonyítványmat hanem a központtól kérték le.. gondolom ott fogják látni ezt az " eredményt " is.... kiszámoltam h ha megcsinálom a nyelvvizsgat akk az elegendő lesz a pontokat illetve és az minden esetben kell a diplomához


Köszönöm

2018. máj. 9. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!