Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy egyetemi gólyatábor?

Milyen egy egyetemi gólyatábor?

Figyelt kérdés
Igaz még messze van mire kiderül kit hova vettek fel, de inkább jobb előre tudni az ilyeneket. A gólyatáborokról szinte semmit nem tudok. Gimiben nekünk nem volt sajnos :( Ahova menni szeretnék, a sulinak a honlapon vannak képei, videói korábbi táborokról, amik tetszenek is. Arról viszont semmi infót nem találtam, hogy nagyjából mikor lesz és mennyibe fog kerülni. Gondolom ezek évenként változnak, legalább is az időpont biztos. Írnátok néhány dolgot, hogy kinek nagyjából mennyibe fájt a gólyatábor (szeretném magam fizetni, és legalább tudnám, hogy erre mennyi pénzt spóroljak), milyen hosszú volt, milyen élményeitek voltak?

2018. máj. 10. 17:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Még a gólyabálról is szívesen olvasok :)
2018. máj. 10. 17:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
15.000 volt azt hiszem, 3 nap. Napközben csapatépítés, este koncertek voltak. Jó volt, nem tettek semmit kötelezővé.:)
2018. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bulis embereknek mennyország, nem bulisoknak pokol.
2018. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Napközben főzés, túra, strand, standup egyéb programok este kb mar 8-tól másnap reggelig buli ez 5 napon keresztül! Nekem nem jött be nem vagyok nagy bulizós és akiket ott megismertem azokkal 1 héttől kezdve nemis beszéltem, de azért nem bántam meg hogy elmentem sok élménnyel lettem ígyis gazdagabb.
2018. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk 20 ezer forint volt 4 nap, 3 éjszaka egy velencei kempingben. Alapból volt egy tematikája a tábornak. Csapatokra lettünk osztva, napközben voltak feladatok, kisebb részfeladatok, köztük volt szabadidő is. Este diszkó, fellépők. Az utolsó estére minden csapatnak be kellett mutatnia egy színpadi előadást a tematika alapján. Aztán eredményhirdetés.
2018. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok nagy bulizós, attól függ milyen emberekkel vagyok körülvéve. Köszi a válaszokat, érdekesen hangzik ezek alapján. :)
2018. máj. 10. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem és szakfüggő. Én imádtam, 4 napon keresztül csapatépítés, ismerkedés, este bulik :D (túrázás, sorversenyek, kajak-kenu, strandos buli, borkóstoló, sport nap) Imádtam minden pillanatát. Akkor ismertem meg a legjobb barátaimat :D


[Debrecen-ÁOK]

2018. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ELTE ÁJK-n Orientációs Napok vannak, de az nekem nagyon tetszett, sokkal inkább a hasznos és gyakorlati infokat kaptuk meg mint a piálást, ami este volt fakultatív módon környékbeli vendéglátó-ipari egységekben :D
2018. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csapatokra voltak osztva a gólyák és versenyezni kell. Napközben strand. És az egész idő alatt masszív ivás, mindenki hulla részeg volt végig. Igen, ezt kiemelem, mert sajnos nálunk erről szólt és nem is annyira a csapatépítésről, a gt-ben kialakult "barátságok" nagyrésze széthullott és utána mindenki megtalálta a saját baráti körét.

Szóval ez olyan 200%-on pörgő bulisoknak lett kitalálva. :D

2018. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

20 ezer volt, 4 éjszaka, 5 nap egy lepukkant szoci üdülőben. Strandolás nem volt, nem mehettünk ki az üdülőből sem, pedig mellette ott volt a vízpart. Borzalmas volt az egész tematika is.

Viszont az összes többi ismerősöm teljesen odavolt a gólyatáborért(akik más egyetemen vagy csak más szakon vannak), náluk végig ivászat, buli, chillezés és egy kis csapatépítés volt.

2018. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!