Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek magyar...

Szerintetek felvesznek magyar szakra (ELTE) ezzel az eredménnyel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megvan az összes plusz pontom, töriből, magyarból is 5-ös vagyok. Az emelt magyar érettségim 5-ös, a töri egyelőre 4-es, de elég esélyes a szóbelivel az 5-ös.

Államilag támogatottra jelentkeztem.


2010. jún. 14. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Megvan az összes pluszod és 5ös vagy :) Azt hiszem nem kérdés :) nincs miért aggódnod.
2010. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Százalék számít nem a jegy...
2010. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ha azt írnád le, hogy hány pontod lesz kb, akkor tudnánk vmit mondani:P
2010. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

százalékban a magyar emelt 70% körüli( a szóbeli pontszámait nem tudom még, de ennél biztos h nem rosszabb)

a töri a szóbelivel pedig 80% felett biztosan.

az a baj hogy több helyen is számoltam pontokat,és mindegyik mást adott ki.totál bekattantam már. az egyik pl. az 5. érettségi tárgyat nem számolja, mert csak hagyományost fogad el ha beírom meg ilyenek..

szóval totál kétségbe vagyok esve:D

2010. jún. 14. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel számold ki:


[link]


Aztán amit kiadott,azt hasonlítsd össze a 2008,as és 2009-es ponthatárokkal.


Miért mi az ötödik tárgyad,amit nem fogad el?

2010. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Basszus. Minek pontszámítót használni? Ha tisztában vagy a pontszámítással akkor simán ki lehet számolni magadtól is...

Ne legyetek már ilyen elveszettek..:S

2010. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem fel fognak venni. De sokat számítanak a százalékok, meg hogy milyenek lettek az osztályzatok amiket kaptál tanulmányilag. Én is magyarra jelentkeztem amúgy az eltére. Lehet majd összefutunk ;)
2010. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elboldogultam:) Utolsó! Bízom benne;)
2010. jún. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!