Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki az, aki elmondhatja, hogy...

Ki az, aki elmondhatja, hogy volt olyan tanára, akinek többet köszönhet, mint a szüleinek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En :). Az egyetemen volt ilyen tanarom
2018. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A gimiben volt eg yilyen tanárom. Ő tanította meg nekem, mi a kegyetlenség, milyen az, amikor valaki megaláz tömegek előtt, milyen az, amikor valaki annyira alkalmatlan arra, amit csinál, hogy rohadásnak indul körülötte minden és mindenki. A szüleim ennek bemutatására nem lettek volna képesek soha.
2018. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár igazán remek tanárom, de a szüleimmel is ez a helyzet, úgyhogy nem "többet", de nagyon sokat köszönhetek nekik.
2018. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gimis töritanáromnak nagyon sokat köszönhetek, nem csak én hanem az egész volt osztályom. A történelem mellett meg tanított minket viselkedni, és emberségesnek lenni. Szerintem az osztályból sokan a második apjukként tekintettek rá, ahogyan én is :)
2018. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem több ilyen tanárom is van a gimiben bár én is azt mondom inkább hogy olyanok mint második szülők. Mert én azért a szüleimnek is sokat köszönhetek. Ezek a tanárok tényleg kiválóak, kedvesek,aranyosak,segítőkészek, jól végzik hivatásukat, bármikor fordulhatok hozzájuk. Van két nő és két férfi tanár akikkel nagyon jóban vagyok, néha mint legjobb “barátra” néha pedig mint második szülőre tekintek rájuk. Rengeteget segítenek mindenben,akár tanulásban akár bármi más témában..

Példaképeimnek tartom őket, egyébként én is tanárnak készülök.

Bárcsak tényleg az összes tanár ilyen lenne.

17/L

2018. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem volt ilyen. Voltak jófejek, lazák és megértőek, de olyannal, aki egyengette volna az életünket, bölcs tanáccsal vagy életre való felkészítéssel, esetleg egy életre tanulságos üzenettel elláttak volna, olyannal nem találkoztam. :(
2018. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A magán énektanárom egyetem előtt. Aki visszaadta az önbizalmam, önbecsülésem.

Mert már szinte depressziós voltam és mindenben nullának éreztem magam. És ő felnyitotta a szemem, hogy igenis sok mindenhez értek és értettem mindig is, csak valamiért ezek feledésbe merültek:)

2019. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!