Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGF-re nehéz bekerülni?

A BGF-re nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Milyennek kell kb lennie az érettségimnek, h bekerüljek? (pluszpontként van felsőfokú nyelvvizsgám+ECDL vizsgám)
2008. okt. 30. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kertelek, nagyon nehéz, mivel egy felkapott suliról van szó. Persze nem lehetetlen. ECDL-ért már nem jár pluszpont a felvételinél. A felsfok viszont nagyon klassz ha van.


Az érettségi: nem tudom, melyik 2 tárgyat választod beszámítani, azokból fontos, hogy jót írj, legalább az egyik emelt szinten legyen. A maradék tárgyakra is figyelj oda, és négyesnél rosszabb egyik se legyen.


Sok sikert!

2008. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:) Hát nekem az 1ik választottam az utazás és turizmus :D

A másik sztem emelt töri...

2008. okt. 30. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakfüggő. Vannak szakok, ahova bejutni könnyű, de bennmaradni... A zalaegerszegi kar a legnehezebb. Ha valaki elvégez ott egy szakot, annak tuti, hogy lesz munkája.
2008. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, attól függ milyen szak, így nem lehet általánosítani... Pl az eltén is van olyan szak ahova 100ponttal be lehetett kerülni, van ahova meg kellett a max 144 pont. (bocsi ez a régi rendszer, mert abban felvételiztem, de csak viszonyításképp :))
2008. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó, akk kiegészítem :) Szóval: BGF-KVIFK--Idegenforgalom és szálloda szakirány

És úgy teszem fel a kérdést: Ide nehéz bejutni? :D

Köszi am

2008. okt. 31. 11:15
 6/7 anonim válasza:
77%
nehéz bekerülni, de ha a nyelvvizsga meg az ECDL mellett jó érettségit írsz, akkor tuti bent vagy. Az emelt törid sikerüljön jól meg még egy tantárgy és akkor ezt a kettőt fogják nézni. szerintem legyen mind2 90% körül és akkor szinte tuti h bent vagy
2008. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
az ECDL nem szamit a bejutasnal.
2008. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!