Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp.13. ker. Németh László...

Bp.13. ker. Németh László Gimnázium milyen iskola?

Figyelt kérdés
CSAK IS KIZÁRÓLAG ODAJÁRÓK VÁLASZOLJANAK!!!!!Várjátok már a Kassákosokat?Ti hogyan fogadjátok majd őket?
2010. jún. 14. 18:48
 1/10 anonim válasza:
64%
Én tavaly végeztem, de biztosíthatlak, nem várjuk a Kassákosokat, mert az eddigieknél is gyorsabban romlik majd a suli színvonala, ráadásul elég kis épület az NLG-é, szal kissé zsúfolt lenne. Meg a tanári karral se tudjuk mi lesz :P
2010. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Lami papa bedobta a türcsit, de így sem lesz jobb. Sőt, talán rosszabb. Viszont jóval értelmesebb a társaság (mind a diákok, mind a tanárok), mint egy átlag középiskolában. Nem hiába Rákosi elvtárs tette le azt az alapkövet. Nem tudom hogyan fogják kivitelezni a 2 iskola fúzióját, de a megnövekedett létszám miatt kevesebb szellemi ráfordítás jut majd egy diákra, ergo csökken a színvonal, az átlag 4.5 alá fog süllyedni.

De még ez sem biztos, mert jön Orbán Duce, és felborítja az egész rendszert. Majd szeptemberben kiderül.


Babi néni

87/N

2010. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kérem még írjanak a többiek is!Ez az egész névtelenül folyik,aki esetleg nem tudná.
2010. jún. 16. 18:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem lesz baj,ha esetleg szidni akar.
2010. jún. 16. 18:40
 5/10 anonim válasza:
65%
2010-es érettségi eredmények alapján a Németh László Gimnázium az ország 4. lejobb középiskolája.
2011. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs hely nekik, szóval nem örülünk.Meg ugye van közösség, így meg alapból legalább két klikk lesz, se a kassákosok, se mi nem járunk jól.
2011. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Figyelj, a Németh László elég jó iskola, hogy eredményes legyél ott is biztos sokkal többet kell belefektetni a tanulásba!

Az előző válaszolóknak meg azt üzenném, hogy mire a kassákosok átmennek 5 osztály marad . A kevesebb létszámú osztályokat összevonják majd (valószínűleg)! Tehát a hellyel valószínűleg nem lesz gond(ráadásul a polgármester azt ígérte felújítják a B épületet). És higgyétek el, az átlag lemorzsolódik (nagyjából mire) oda mennek a kassákosok(a többi a tanév első 2 hónapjában :) ), így köztük is a jobb képességűek maradnak meg, szóval nem kell félnetek a színvonal visszaesésétől. És nem fog kevesebb szellemi ráfordítás jutni egy egy diákra, ugyanis elméletileg a reál tanárokat (matek, fizika, informatika) és a nyelv tanárokat (francia, olasz) átveszik így több tanár lesz, akik valószínűleg inkább a kassákosokat fogják tanítani, de ha az nlg-ket tanítanák azzal sem lenne semmi gond, mert pl.: az informatika tanár a szakmájában az egyik legelismertebb. Még az aktuális osztályok osztályfőnökeit is átveszik. Tehát nem hinném, hogy kevesebb ráfordított energia jutna egy egy diákra. Ami pedig a klikkeket illeti, nem ellenségként kéne viszzállni a másikhoz. Pl.: voltam egy KLG kontra NLG röplabda meccsen, és őszintén amit mindkét fél csinált az nem volt szép, hogy a lehető legfinomabban fejezzem ki magam.

2012. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

előző hozzászóló vagyok

hozzá állni (nem visszaállni, rosszul írtam, bocsánat)

2012. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én oda járok, és azt gondolom hogy alapjában véve jó lenne a tanítás, kivéve fizika meg angol mert azokból borzasztó tanárokat kaptam, ezért is fogok elmenni mert fontos a nyelv. Nem nehéz bekerülni, és ha mázlid van még jó tanárokat is kapsz. A kassákosokkal pedig nincsen bajom, szerintem jól megoldotta az iskola
2016. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nagyon rossz semmiképp ne menj oda!!!!!!!!
2018. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!