Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy maximum pontos szóbelivel...

Egy maximum pontos szóbelivel a 98%-os írásbeli infó érettségimet felvihetem 100%-ra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak programozást tanító kurzusok, elég szép összegeket kérnek el így gondolom az oktatók is jól keresnek. Javaslom keres ki párat és próbálj valami bemutatkozást találni az oktatokról.
2018. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Oké.

Most ott járok, hogy először tanulok programozást és ha lesz kedvem és pénzem, akkor létrehozok egy sulit, ami programozást fog oktatni.

Még most 17 évesen nyáron nem késő, ha el kezdek foglalkozni, felkészülni a programozásra?

Milyen könyveket (vagy nem könyveket) ajánlanátok? Hogyan készüljek a metekos részére? (5 vagyok matekból)

2018. máj. 19. 20:14
 13/14 anonim ***** válasza:
A 100% azt jelenti, hogy nem veszítettél pontot, magyarul ha tökéletesre felelsz a szóbelin sem fogod tudni feltornászni 100%ra.
2018. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Oké.

Azt hittem, hogy a szóbeli pontot emel. Mert hallottam mások beszelgeteseibol, hogy ha nem sikerül jól az írásbeli, akkor fentebb emelik a szovelivel.

De így értem. Köszönöm!

2018. máj. 22. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!