Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az érettségi...

Mit jelent az érettségi vizsgaszabályzatban a "teljes tudatlanság"?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy ha elmondok néhány vázlatpontot, akkor már nem bukhatok meg? Holnap után érettségizek, van pár (jópár) tétel, amiről még fogalmam sincs, és nem biztos, hogy fel tudok már belőlük olyan jól készülni, mint a többiből, sőt.

Köszi


2010. jún. 15. 18:58
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint, elvileg akkor húzathatnak póttételt, ha valaki "teljes tudatlanságot" mutat.
2010. jún. 15. 18:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kb.semmit se mondasz
2010. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!

Ez azt jelenti, h ha pl. a témakör Shakespeare drámai költészete, akkor 10 rövid pontban beszélek az életéről meg a R&J-ról összesen, nem bukok meg?

Mondjuk ez elég hihetetlen számomra. *para*

2010. jún. 15. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

igen azt jelenti

ugyanis a bizottság se teljesen kuka ám..

ha már mondasz valamit, nyilván reagálnak rá,te arra valamilyen módon visszareagálsz...ez már kommunikáció,ami értékelhető...legrosszabb esetben 2-esre...

2010. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ellenben ha azt se tudod ki az a Shakespeare és egy művét se tudnád megemlíteni..na az 1.es:)


előző voltam

2010. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért jó lenne, ha nem kérdeznének majd bele ezekbe, mert szinte biztos, h nem fogom tudni rá a választ :(

Mindegy, megpróbálom akkor így nagyon röviden, ha nem jön össze, majd megyek októberben. :)

2010. jún. 15. 19:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem, tudom! Skinhead volt és trágárkodás van a nevében. :)) Najó, azért ennyire nem vagyok idióta ^^
2010. jún. 15. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

figyu: rizsa az egész...megtanlod a kis vázlatodat, és teleszövöd összekötő mondatokkal, kicsit kitérsz és meg is van az 5ös.


Nem kell olyan görcsösen tanulni a tételeket, csak rend legyen a fejedben, h mi melyik tételnél kell.

aztán ügyesen ám:)

2010. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!