Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt informatika szóbeli...

Emelt informatika szóbeli érettségin hány pontot kéne még elérnem?

Figyelt kérdés

A BME Mérnökinformatikára jelentkezem és most emelt informatikából raktam egy pót érettségit.


Elvileg ha a 150ből megszerzek összesen 75 pontot már biztosan bekerülök, de most néztem meg az írásbelit és egyedül azon 94 pontot értem el. Magyarul már teljesen mindegy milyen lesz a szóbelin, mert már így is 400 pontnál járok és a határ 370-375 volt eddig.


Ha a szóbelin túl alacsony eredményt érek el, akkor elveszíthetem az emelt adta plusz 50 pontot? Van valamilyen minimum pont amit elkell érnem, hogy ne bukjak meg?


(Itt a szóbeli 30 pontot ér)



2018. jún. 5. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 30-ból 4 pontot kell elérni vagy kb. ennyinek kellene kijönnie. Ha ezt nem éred el akkor megbuktathatnak és bukod az írásbelit. Elméletileg már megjelenésnek kellene ennyit érnie :D
2018. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gergő Filó válasza:
Éjj én is oda megyek:D nagyban szombaton 14:30 kor lesz Umszkiban szóbelim
2018. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!