Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME gólyatáborok milyenek...

BME gólyatáborok milyenek szoktak lenni?

Figyelt kérdés

Érdemes elmenni? Ott is buli, pia szexről szól?


Sok a mérnöki szak, ezért visszafogotabbra számítok, rosszul gondolom?



2018. jún. 11. 22:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Kartól függ, melyik érdekel konkrétan?
2018. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
A VIK-es nagyon szar, mint egy koncentrációs tábor. Elkoboznak minden italt az elején, nem mehetsz még hugyozni se egyedül. A felsőbb évesek kiélik rajtatok az irányítási fétisüket. Buli, pia, szexről ne is álmodj ott. Főleg hogy kb 10% a csaj max, de amúgy se lenne rá esély. Nem ajánlom ha jót akarsz magadnak.
2018. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

A karonak küldön van?


Amúgy igen, a VIKről lenne szó. Pontosabban villamosmérnöki.


Pont, hogy akkor nem mentem volna, hogy ha az a klasszikus igyuk halálra magunkat tuctuc zenére és a bokorba bele esve közösüljünk. Igen... már hallottam történeteket és ilyen helyre nem volt/van kedvem elmenni.


"Nem ajánlom ha jót akarsz magadnak."


Ennyire rosszak a VIKes lányok?

2018. jún. 12. 01:46
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem a vikes lányok, hanem a gólyatábor. Amúgy a villamosmérnököknek és az infósoknak együtt van. Nekem kín szenvedés volt az egész. Csomóan haza is mentek még a vége előtt.
2018. jún. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy én se akartam hogy az a halálra ivós dolog legyen. De ez meg a másik véglet. 7kor ébresztő aztán estig szopatás, a kaja direkt szar, ha nem tisztelegsz a szeniorok előtt akkor büntetés. Egész nap idióta ovis unalmas hülyeségeket csináltatnak veletek. Este 10kor takarodó. Ha ki akarsz menni hugyozni egyet, azt is jelenteni kell. Mint az óvodában komolyan. Ha valamelyik köcsög szenior meghall egy árva kukkot a szobából, az egész szoba beszopja. Ilyenek vannak. Te tudod hogy akarsz-e menni, de én még egyszer ha fizetnének se mennék. Nem maradsz le semmiről. Egyébként meg ezek a szeniorok akik csinálják az egészet, hatalmas nagy embereknek adják ki magukat ott, amit a gólyák el is hisznek. Valójában meg 10 éve BSC-ző, kettesekkel bukdácsoló, lecsúszott idióták. Szerintem még jobb is ha nem találkozol velük, nehogy felvedd azt a hozzáállást már az elején, hogy "a kettes legyen meg amúgy meg le van szarva az egész, buli, pia minden héten az a lényeg".
2018. jún. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sem meséltek sok jót a VIK-esről, megmondom őszintén, elég bicskanyitogató volt úgy hallgatni, hogy volt már részem két (jó) gólyatáborban, amiből az egyiket szerveztem is. Pár komplexusos kocka szivatja a népet, hogy őket fényezzék és ennyi. -elvileg.


Mindenesetre lenézek, akkor is, ha a szerencsés 10% leszek. De ha ugyanaz a koncentrácós tábor feeling lesz, mint amit meséltek az ismerőseim, addig fogok trollkodni velük (ezzel is szórakoztatva a gólyákat), amíg haza nem küldenek (magamtól úgysem megyek haza). Ilyeneket hallottam, hogy időre kell zuhanyozni meg a többi hülyeség, amit valami humortalan viccesnek tartott. Hol nem szarja le ezt az ember? Olyan tempóban zuhanyzok le, ahogy nekem kellemes, ha nagyon akarják, végig is nézhetik. Megbüntetnek? Mivel?:D Nyomjak le 10 fekvőt meg álljak ki szégyenszemre? Kérlek... Bántani úgysem bánthatnak, kényszeríteni úgysem kényszeríthetnek, szarabb meg nem lehet, szóval vállalom a bohóc szerepét. De akkor nekik is szar lesz, mert lesz egy átkozott nagyszájú, engedetlen "fegyencük".:D


Srácok, a gólyatábort a gólyák teszik azzá, ami. Nem kell becsicskulni, ha az nem öli meg a bulit, csak jót tesz neki. Tessék jönni és élvezni, az a lényege, hogy kapcsolatokat szerezz, nem azért fizetsz és jelentkezel önként, hogy úgy viselkedjenek veled, mint valami börtönben, csak azért, mert ez nekik vicces.

2018. jún. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Mind igaz amit leírtál. Időre kellett zuhanyozni, ember ment be és 1 percet adtak hogy mindenki kijöjjön. Ha már valaki késetty mentek be és csapkodták törölközővel a zuhany alatt...
2018. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Kimaradt hogy 5 ember ment be.
2018. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg nagyon is jó közösségépítés volt, csomó ismerőst ott szereztem, ha nem mentem volna, most sokkal nehezebb lenne az egyetem. Én ajánlom, hogy elmenj, és ha nem mész haza az első nap, nem is fogod megbánni. ;)
2018. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan kar, ahol nehéz bejutni a seniorok körébe, vagy legalábbis a táborszervezésbe, hiszen felelősséggel jár, csapatmunka, és egy csapat gólyát is vezetsz, játszatsz, meg ébresztesz, felvillanyozol.

Azért belegondolnék a helyetekben, hogy a VIK-en hogyan csinálnátok emlékezetes tábort ilyen rossz lány-aránnyal, olyan informatikuspalánta fiúknak, akik eddig se tolták túl a bulizást, a másik felük meg tuti leinná magát a kanbulit ellensúlyozandó, ha szabadna mindegyik napon piát venni vagy bevinni (így legalább "csak" a végére marad ez). Ez nem egy fesztivál, itt valami beavatásszerűségnek kell azért lenni. És igen, a gólyákon is sok múlik.

2018. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!