Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az egyik volt középiskolai...

Ha az egyik volt középiskolai tanárom óraadó az egyetemen, hozzáférhetett a Neptunban a jegyeimhez?

Figyelt kérdés

Nála is voltam egy félévet.

Most nagyon röhögnek rajtam, szóval tuti valami van. Buktam meg pár tárgyból.

Sajnos szomszéd épületről van szó, látnak minden nap.


2018. jún. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemen tanítok. A Neptunban csak azoknál a tárgyaknál látom a jegyeket, amikhez hozzá vagyok rendelve, mint oktató. Tehát amiből tanított, ott biztos látja a jegyeidet. Bár ez talán magától értetődő is. De más tantárgyból szerintem nem látja. Legalábbis nálunk így van, de szerintem a Neptun ilyen szempontból egységes.
2018. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem lehet, én hallottam már ilyet tanártól, hogy amikor írják be a jegyet, akkor látják a korábban más tantárgyakhoz beírtakat.
2018. jún. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Neptunban tuti nem látják.

Különben sem a tanárok szokták beírni (90%-ban), hanem a titkárnők.

2018. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván valami más miatt röhögnek rajtad
2018. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Mi másért??? Semmi olyat nem csináltam és 2 éve érettségiztem.

Csak napi 3-szor elmegyek legalább az a szar mellett.


Mondjuk tényleg rosszul megy az egyetem, gyűlölöm. De egyáltalàn kijuthatnak onnan a jegyeim? Meg akkpr se értem, hogy bekapok pár karót, az nekik miért ennyira vicces.

Ez a gyökér a suliban is folyton szivatott. Meg rám irogatott Facebookon. Én nem zárnám ki, hogy hozzáfért, sőt...

2018. jún. 13. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, a személyes rosszindulatodat akarod megalapozni...


Nem lehet, hogy az életben is ilyen vagy és ezzel van baja másoknak?

2018. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!