Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a vizsgan az lesz a feladat...

Ha a vizsgan az lesz a feladat hogy 24 teteltbol kettot irjunk le masfel masfel oldalban akkor jol erzem hogy eleg a lenyeget osszegyujteni ennyi max 2 oldalban? Es nem kell rizsazni sok oldalt megha a konyvben tobb oldalban is van benne az anyag?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Elmondom az én példám: én Calibri betűtípus, 11-es betűmérettel szoktam kidolgozni a tételeket, és 1 A4-es lap 1 oldalára, kicsinyítve (2 wordoldal/1 papírlap oldalra) szoktam nyomtatni. Ebből 1 oldal lesz nekem másfél oldal kézírással. Mondjuk ez attól is függ, hogy mekkora betűkkel írsz, de szerintem elég a 2 oldal gépelve.
2018. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!