Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezés megoldható?

Átjelentkezés megoldható?

Figyelt kérdés

Jelenleg esti gimibe járok és 10.-es vagyok viszont szeretnék átmenni "normális nappalira", viszonylag jó nálunk azt oktatás de szeretnék ,,majdnem" a korosztályomal lenni, szerintetek ha megérdeklődöm átvennének egy ,,közép-erős gimibe"?


Jelenleg 18 éves vagyok szeptemberig betöltöm a 19 életévemet, egyszer sem buktam, csak előbb szakmát tettem, esetleg tudtok BPn olyan iskolát mely valószínüleg ,,megengedné" a váltást?



2018. jún. 13. 15:40
 1/6 FulopHella ***** válasza:

Szia!

Énis most váltottam gimit nekem az volt a problémám, hogy túl könnyű volt. Én most kilencedikes voltam de biztos neked is lehet még. Annyit kellett tennem, hogy a kinézett iskolával egyeztettünk megvártuk amíg lett hely, bevittem a bizonyítványomat megírtam egy felvételit és átvettek.A régi sulimnak csak ezután szóltunk csak mikor már biztos volt ezt neked is ajánlom, mert lehet akkor emiatt tanárok esetleg pikkelnek rád majd. Hidd el nekem ez lesz már a 6.-dik sulim és van erről egy kis tapasztalatom. (Sokat költöztünk és még külföldön is laktam ezért kellett korábban ennyiszer váltanom) Neked is azt ajánlom, hogy nézz ki magadnak először egy iskolát. Nem tudom vallásos vagy-e ha igen akkor nagyon tudom neked ajánlani a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnáziumot. Ebben a gimiben közép erős a tanítás, nagyon jó a közössége a tanárok tündériek én jártam ide egy évet és nagyon szerettem. Nagyon szép helyen van a várban fent az épület jól felszerelt kinézel az ablakon látod a Parlamentet gyönyörű. Ide nem túl magasak a ponthatárok mindenkit nagyon szívesen fogadnak ezt a helyet szerintem mindenki nagyon szeretné, de írd le ķérlek milyen a bizonyítványod de egy erős kőzepes bizonyítvány bőven elég. Amennyiben nem vagy vallásos akkor tudom ajánlani a Kerék utcai gimit ez egyben egy általános iskola is egy átlagos körzeti Gimi. Ide nekem járnak ismerőseim és nagyon szeretik sok jót mondanak róla a gimnázium egyáltalán nem verseny istálló közepesnek mondható a színvonala. Itt a közösség elég vegyes van néhány nagyon jól összetartó osztály és 1-2 ami kicsit széthúz. Nem tudom érdekel-e gondolom nem szempont de ide jár egy videós is: Pinghorizon, ha gondolod lesd meg. A Könyves Kálmán Gimnáziumot próbálnám még meg a helyedben három közül talán ez a legerősebb de közel nem stréberekkel telítt hely, jó hangulata van, én nem jártam oda de nagyon sok jót hallottam róla. Utoljára még az Óbudai Gimnáziumot ajánlanám, Szentlélek téren van közel a Batthyány térhez. Ebbe a suliba nem annyira nehéz bekerülni az oktatás színvonala elég jó. Annyi hátránya van, hogy iszonyatosam sok diák van egy évgolyamon ha jól tudom 4db 30 plusz fős osztály az egész gimit lehetetlen kiismerni. Mégegy hátránya, hogy a Budalesti Egyetemi Katolikus Gimnáziummal szemben nagyon lepukkadt egy épület. Szerintem googlizz rájuk.

Remélem segítettem írn ha bármelyik gimiről van kérdésed!

Puszi 15/L

2018. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FulopHella ***** válasza:

Első voltam


Ui; ezek a sulik mind Budapesten vannak.

2018. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vidéken vagyok, és először szakiskolába mentem, tavaly kezdtem esti suliba, kerekítve 4-es átlagom lett, és átszeretnék menni nappalira, de mivel 21-22 éves leszek mire leérettségizek ((2+3 év miatt), ezért nem nagyon hiszem, hogy bárhova is átvennének.
2018. júl. 8. 11:02
 4/6 FulopHella ***** válasza:
Akkor pontosan mi is a kérdés bocsi?
2018. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy átvehetnek-e
2018. júl. 8. 21:50
 6/6 FulopHella ***** válasza:
Szerintem simám, mint ahogyan azt már kifejtettem
2018. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!