Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Bláthy Ottó...

A budapesti Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskola OKJ-s Szoftverfejlesztő képzésén jól megtanítanak a 2 év alatt programozni?

Figyelt kérdés

#OKJ #Bláthy Ottó #szoftverfejlesztő #BMSZC Bláthy #Bláthy Otto
2018. jún. 14. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A programozást nem fogják megtanítani, elmondják mit, hogy és neked kell ,ráeszmélned", a programozás nem olyan amit beléd lehet verni, ha megtanulod magadtól tudod ha nem csak szenvedsz
2018. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első mondja. Mindenki otthon tanul meg programozni. Ha az a kérdésed, hogy érdemes-e oda menni tanulni, akkor nem. A programozás intellektuális tevékenység, amelynek főiskolán vagy egyetemen van a helye. Az OKJ az inkább ipari szakmákra tökéletes, mint például villanyszerelő, hidegburkoló stb. Meg edző. Nem mennék programozó OKJ-re mert a legtöbb helyen ma már diplomát kérnek, és túl nagy a konkurencia. Ha meg nem kérnek papírt akkor az OKJ is felesleges.
2018. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sok programozó van viszont keves jo programozo van
2018. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam oda fél évig. Szakot váltottam és kellett a diákigazolvány, röviden ennyi a történet. Gondoltam ha már muszáj, legalább keresek valami hasznosabbnak tűnőt. Kifejezetten rossznak nem mondanám. De körülbelül annyi értelme van, hogy a szomszéd Mariska néni ki tudja majd írni a számokat 1-től 100-ig és össze tud dobni egy egyszerű honlapot, ahova kiteheti a receptjeit. Ezt nyilván kicsit lesarkítottam. De fél év alatt addig jutottunk el, mint a BME-n 1-2 hét alatt. Tehát ciklusok, tömbök. Ezen kívül Cisco-s dolgok voltak meg nagyon lebutított középiskolás fizika (ohm törvény), átváltás számrendszerek között. Egy lánnyal onnan tartom a kapcsolatot, ebben a félévben dolgoztak html-lel. Szóval mégegyszer: nem rossz, valamit lehet tanulni. De ezzel szoftverfejlesztő sose leszel.
2018. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!