Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Székesfehérváron a...

Milyen Székesfehérváron a Ciszterci Szent István Gimnázium?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Erős
2018. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben? (Milyenek a tanárok, milyen a közösségi élet, milyen programok vannak stb.)
2018. jún. 15. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahány emberrel találkoztam, mindenki dicséri. Azt mondják, hogy a nyelv nagyon jó ott.... Én oda szeretnék majd tovább tanulni

14l

2018. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm járt/jár oda. Nem egy húsdaráló gimi, mégis színvonalas az oktatás, a tanárok készségesek, és mindenki el tudott menni arra a szakra, ami a célja volt.

Mivel keresztény iskola, a szellemisége is abszolút barátságos.

Már bánom, hogy nem egy hasonló gimiben érettségiztem le.

2018. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, tudom, késő a válaszom, de azért írok, hátha segítek ezzel valakit:) Én kilencedikes vagyok, az írásbelim 70 pontos lett, a szóbelim max, ezzel 12.helyen voltam azt hiszem. A szóbeli nagyon könnyű volt, hittannal kapcsolatos, olyanok voltak a kérdések, hogy mi a 3 alap ima, milyen szentségek vannak, meg mondjam el a tékozló fiú történetét.

Az osztályba nagyon sokan vagyunk, 32-en, a közösség nagyon jó. Én kb az egész felső tagozattal jóba vagyok, főleg a 12.esekkel. Gólyatábor nincs, csak gólyanap, itt mi csónakázni voltunk. Jó volt, de kihagyható. Október fele van az avatás, amikor a 12.esek avatják a 9.eseket. Itt lettünk nagyon jóba velük. Nagyon sok jó program volt, ezt kb mindeki élvezte. Év közbe még volt a király-királynő választás, kampányok stb, ez is nagyon jó volt. Voltak ciszter-napok, itt mindenféle volt, írj privibe és elmesélem :D. A szalagavao after is eleg kiraly volt.

Mindenki azt mondja, hogy erős, de igazából én napi 10-20 perc tanulással túléltem, és 4-5 tanuló vagyok. A nyelveket nem tanítják olyan erősen, főleg az angol gyenge. A tanárok küzül vannak nagyon jófejek, és van pár elég köcsög tanár, de ők is jól tanítanak.

Az énekkart nagyon ajánlom, az énektanár iszonyú kedves, és az egész kórusba nagyon jó a közösség.

Az igazgató is jófej.

A kaja elég szar, de meg lehet enni.

2020. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!