Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alkalmazott közgazdaságtan...

Alkalmazott közgazdaságtan Corvinuson vagy ELTEn?

Figyelt kérdés
Miért?

2018. jún. 21. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mind a kettő nagyon jó, a Corvinus talán erősebb, de ezt nehéz megítélni.
2018. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
A Corvinus a gazdasági egyetem, nekik ez a fő profiljuk, tehát Corvinus. De pl. a szociológia vagy politikatudomány szakoknál az ELTE jobban hangzik.
2018. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
az attól függ, hogy bulizni és magolni szeretsz inkább, vagy tanulni és matekozni...
2018. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
melyik melyik?
2018. jún. 21. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

előbbi a corvinus, utóbbi az elte

de hogy az előbbi mellett is szólljon valami: ott jobb kapcsolatokat lehet építeni

2018. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak jó tanárok és vacakok. Nem lehet így összehasonlítani ezt a két intézményt. Mind a két helyen lehetsz jó, ha rendesen tanulsz. Ha minőségi ugrást akarsz, átmész masterre a CEU-ra. A Corvinus meg az ELTE között nincs jelentős minőségbeli különbség. Elképzelhető, hogy a Corvinuson több küldöldi ösztöndíj van, ezt nem látom át.
2018. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Corvinuson több a szakkolégium, bár az egyikbe (SZISZ-be) mehetsz Eltéről is.
2018. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon foglalkoztatott ez a kérdés, végül az ELTECON mellett döntöttem, ráadásul angolul.
2018. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne a válasz, 8-asnak megköszönném ha elmondanád milyen célok vezéreltek az Eltecon felé és milyen tapasztalataid vannak?
2018. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, most fogom kezdeni szóval még nincsen tapasztalatom

sok diákkal beszélgettem és mindenki imádta az eltét, sok jó dolgot meséltek, nagyon jó közösségnek tűnik

külföldön is elismerik a képzést


én még nagy pozitívumnak tartom hogy kis létszámú csoportot oktatnak így a tanárokkal jó viszonyt ki lehet alakítani és minden kérdés hozzájuk mehetsz

itt egy jó összefoglaló:

https://www.youtube.com/watch?v=mQYak0N7mVI

2018. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!