Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha emelt szintű angol érettség...

Ha emelt szintű angol érettségit tettem, akkor azt a felvi.hu rendszere automatikusan úgy számolja, hogy hozzáadja a plusz 50 pontot? (5-ös lett)

Figyelt kérdés

Egyik kérdező ezt írta egy kérdésénél: "A felvi.hu-n még regisztráció után kellett adatokat megadni, a nyelvvizsgával kapcsolatban is, és ki lehetett választani azt, hogy emelt érettségim van. Ki is választottam"


Ezt hol lehet megoldani? Mert én nem találom. Egyáltalán kötelező ezt megcsinálni, vagy alapból úgy számolnak ahogy kell?



2018. jún. 22. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A plusz pontoknál ugye ami max 100pont,ott beszámítják +50-nek ha 45% felett sikerült,persze ha az adott szakon előírt. Ha nyelvvizsgaként szeretnéd beszámítani ,azt sajnos nem tudom ,hogy hogy lehetne,de akkor max 40pontot kaphatsz érte.
2018. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én speciel nem is emlékszem ilyenre, amit az a másik válaszoló írt... Szerintem úgy számolnak, ahogyan kell. Ha az angol felvételi tárgy, akkor 45% felett megkapod érte az 50 plusz pontot. Ha az angol nem felvételi tárgy, akkor pedig 60% felett 28 pontot, mert az már egy középfokú nyelvvizsgával egyenértékű.
2018. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell lepontozni, a nyelvvizsgákért maximum 40 pontot lehet kapni,ez egy felsőfokúból vagy 2 középből tevődhet össze a maximális 40. Egy középfokú meg 28 igen.
2018. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2018. jún. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!