Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utolsó év végi jegyek beírása...

Utolsó év végi jegyek beírása felvin?

Figyelt kérdés

Mikor anno januárban jelentkeztem, volt egy olyan oldal felvin ahol meg kellett adnom az utolsó évet megelőző év végi jegyeimet. Ugyanitt voltak olyan rublikák ahova már az utolsó év év végi jegyeimet kellett volna beírnom, de ugye csak most végeztem, így azt akkor üresen hagytam.

Most mikor töltöttem fel a bizonyítványom utolsó oldalát, már nem találtam meg a fent említett oldalt. A bizonyítványom scannelt példányából ezeket az eredményeket automatikusan kiveszi a felvi, avagy már központilag összegyűjtik az iskoláktól?



2018. jún. 23. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bizonyítványodból kiveszik. Szerintem nem központilag mert akkor fel sem kéne tölteni, mint ugye az érettségit sem kell.
2018. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a pacsi! ;)
2018. jún. 23. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma akartam beírni a jegyeimet, mert tegnap kaptam meg a bizit, de nekem is ugyan az volt a problémám mint neked. Most már megnyugodtam, hogy nem rontottam el semmit. :D
2018. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!