Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Teleki Blanka Gimnázi...

Tavirózsa04 kérdése:

Milyen a Teleki Blanka Gimnázium diákélete?

Figyelt kérdés

Jövőre oda fogok járni és érdekelne, hogy milyen programok vannak. A nyílt napon nem volt alkalmam jobban megfigyelni, mert minden ottani diák rohant, kivéve azok akik valamilyen programot tartottak. Milyen gyerekek járnak oda, milyen az iskola hangulata, milyenek a tanárok?


A válaszokat előre is köszönöm.



2018. jún. 23. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Én már ide járok egy éve és nagyon szeretem. Sok programot szokott rendezni az iskola, ami választható. Néha rendeznek előadásokat és kiállításokat (a legtőbb esetben ez tanórán történik, így azok elmaradnak). Sajnos igaz, hogy mindenhova rohanunk. Oda kell érni az órákra. Érdemes rögtön kicsengő után a következő órádra sietni, hogy ne kerülj bele a tömegbe. A tanulók barátságosak és segítőkészek. De még így égy év után is van olyan évfolyamtársam akit sose láttam. Persze évfolyamon és osztályon belül is klikkesedünk, de ennek nincsen hátránya. Gólyaként majd izgalmas lesz az éved, de ne félj hamar belejössz a Teleki ritmusába. A tanárok megosztóak. Van laza, szigorú de mindegyik egy személyiség és meg kell tanulni velük bánni. Hamar szót értesz velük, és nyugodtan fordulj hozzájuk ha baj van.


Remélem tudtam segíteni, ha esetleg lenne még kérdésed, akkor várom üzeneted.

2018. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!