Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME gépészet vagy Óbudai...

Laczko Geri kérdése:

BME gépészet vagy Óbudai gépészet?

Figyelt kérdés
Mindkét helyre meglenne a pontom, matek emeltem nincs. Fizika emelt 57%, matek kozep 93% lett, ezek kozul a matekra semmit, a fizikara 2 hetet keszultem, igy a szorgalmam nem veri az eget, de remelem egyetem alatt valtozik. Melyiket javasolnatok igy emelt matek nelkul, vagy mibol tanuljak matekot a nyaron? Általános véleményt is nagyon megköszönnék.

2018. jún. 27. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

én is emelt matek nélkül mentem bme gépészre, most végeztem.

mondjuk pont buktam matek a1-ből az elején emiatt csúsztam 1 évet:) pedig próbáltam rá előre készülni


matekot érdemes előre tanulni, még azoknak is nehéz akik tanultak diffegyenletet meg ilyeneket gimiben

lehet nem főleg maga a tárgy nehéz hanem hogy a másik 7 tárgy miatt nem lesz rá elég időd


Találtam neked egy tárgy adatlapot, itt van kb heti lebontásban a leadott anyag, illetve pár info.

[link]


Az Edubase.net oldalon, ezen a youtube csatornán

https://www.youtube.com/user/HunDigitalSquirrel/videos

konkrétan elég sok dolgot megérthetsz ami kellhet

2018. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg már van elképzelésed/vágyad, hogy a gépészeten belül milyen irányban szakosodnál, akkor nézd meg, melyik egyetemen milyen szakirányok érhetők el, és aszerint válassz.

SZVSZ ha fejlesztéssel, tervezéssel vagy épületgépészettel foglalkoznál, akkor a BME jobb választás, ha pedig anyagtechnológiával vagy főleg gyártással, akkor az Óbudai (a gyártás hulladék a BME-n).

2018. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

Mindkettőn szopni fogsz, azt garantálom.

Matek, matek, és egy kis matek.

Ja, és persze matek!

2018. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szereted a matek elméletet? Ha igen akkor bme, ha nem óbudai.
2018. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!