Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győr, Széchenyi Egyetem,...

Győr, Széchenyi Egyetem, Emberi Erőforrás Mester Szak Levelező?

Figyelt kérdés
Olyan emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, akik tanultak/tanulnak ezen a szakon, Győrben. Péntek-Szombat vannak a tanítási napok? HR területen könnyű elhelyezkedni ezzel a képzettséggel? Mennyire "szeretitek" a szakot? Előre is Köszönöm a válaszokat! :)

2018. jún. 29. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag akkor menj ilyen képzésre, ha van már HR-es munkahelyed, vagy tudsz magadnak intézni HR-es munka- vagy gyakorlati helyet. Ha HR-es munkahelyen ülsz, akkor érdemes erre a képzésre menni. Ne úgy csináld, hogy elvégzed ezt, aztán "majd csak találok vele munkát".
2018. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Bízom benne, hogy tanulmányaim alatt gyakorlati helyet fogok találni, és azzal a tapasztalattal már (vagy akár ugyanazon a helyen) munkát is. Szoktam látni direkt diákoknak meghirdetett álláslehetőségeket.

Am megkérdezhetem, hogy milyen tapasztalataid vannak ezen a téren?

2018. jún. 29. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is végeztem ilyen szakot csak a Corvinuson, de végül nem dolgoztam a HR-es szakmában.
2018. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áh értem. És azt megkérdezhetem, hogy miért nem? Nem volt lehetőség, munka, vagy esetleg szimplán egy jobb, számodra megfelelőbb lehetőség jött szembe?
2018. jún. 29. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Időközben más lehetőség jött szembe, így átnyergeltem másra igen.
2018. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szívesen várom diákok, volt diákok válaszait az egyetmről, szakról. Köszönöm!
2018. aug. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!