Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam matekból de most...

Megbuktam matekból de most kapom meg a diszkalkulia felmentést így kell pótvizsgáznom?

Figyelt kérdés
Vagy elfogadják a papirt már ott is?
2010. jún. 17. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Elfogadják, sajnos. Mellesleg, akkor már menj vissza, és kérj diszgráfia igazolást is, mert írni se nagyon tudsz.
2010. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Sőt, ha később visszavonják a papírod, akkor is megmarad a felmentésed..
2010. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaj ne okoskodj már, te meg menj el illemtanárhoz.
2010. jún. 17. 19:05
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, hogy milyen évszám van benne a javaslatban. Visszamenőleg én nem fogadnám el, pl Ha azt írják, hogy a 2010/11-es tanévre vonatkozik, az a 2009/10-es tanévre, vagyis amiből javítózni kell, nem. Szerintem még idejében telefonálj oda a szakértői bizottsághoz, hogy a javítóvizsga alóli mentességet is fogalmazzák bele. Egyébként szép is lenne az élet, ha minden kérdésfeltevőnek csak annyi és olyan helyesírási hibája lenne (két vessző és egy hosszú í), mint neked.
2010. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából nem a helyesírása figyeltem, mert sürgősen kellett a válasz. Ma kaptam meg a felmentésem, azt mondták ott, hogy elfogadják, csak szóbeliznem kell. Ez pontosan azt jelenti, hogy szabályokból kell felelnem?
2010. jún. 18. 13:56
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem, miért pontoztátok le az elsőt, igaza van, kedves utolsó: a vesszőkről se feledkezzünk meg...
2010. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen javaslat van írva a szakvéleményben? Számolási-számítási feladatot mindenesetre biztos nem kell végezni. De matek esetén nem is értem, hogy hogy lehet egy felmentés részleges, hiszen az egész tantárgy a számokról szól.
2010. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát a szabályokat azt megtudom tanulni :)
2010. jún. 18. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Matek szóbeli nem csak szabályokból áll, hanem tételek, bizonyításából is, vagyis ugyanúgy kell számolni ott is.
2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írd be ide, mi van a szakvéleményben meg a felmentésben, amit az igazgató írt.
2010. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!