Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen papírokat kell beszerez...

Milyen papírokat kell beszereznem a szociális alapon történő kollégiumhoz a SOTE ÁOK-on?

Figyelt kérdés

AZ az gond, hogy nekem el kell utaznom dolgozni egy teljesen más városba, viszont, amikor intézni kell a kollégiumot én biztos nem leszek itthon, ezért előre beszerezném a papírokat és elintézném onnan, ahol vagyok, mi szükséges ehhez? (482 pontom van, sval esélyes, hogy felvesznek.

Anya egyedül nevel minket, hárman vagyunk testvérek, apa fizet gyerektartást, de csak 10 ezer forintot, Ezen kvül anya kap még családi pótlékot, ami most, hogy elveszik tőle az enyémet 28 ezer forint, illetve gondozza a dédimet, aki nem itt él, de arra kap ápolásit, 51 ezer forintot. Így összesen a jövedelme 89 ezer forint négyünkre, ami fejenként 22 ezer forint, szóval nagyon esélyes, hogy megkapom a kolit.(de ha még nem a 28 ezer családival, hanem az 54 ezerrel számolunk, akkor is csak 28 ezer az egy főre eső)

Ezeket gondoltam, hogy be kell szereznem, de mit még?

Gyermekvédelmiről igazolás, anya családi pótlékjának az összege és arról papír, hogy kapja, apa nyilatkozata, hogy fizet gyerektartást.

Illetve a SOTE honlapja azt írja Neptunon keresztül tudom igényelni a kollégiumot, ez igaz?

Mi kellhet még?



2018. júl. 4. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, küldök egy linket, remélem ez segítségedre lesz: [link]

Az időpontot ne nézd, az ránk vonatkozott, de van egy pdf ezen az oldalon a csatolandó dokumentumokkal. Nekünk úgy volt, hogy be kellett szkennelni, és feltölteni neptunba, ott volt egy pályázati adatlap, azt kellett kitölteni, de erről még fogsz biztos kapni értesítést. Ami nekem így hirtelen eszembe jutott és nem nagyon láttam, hogy írtad, a lakóhelyedtől való távolságot igazoló vagy menetjegy vagy valami igazolás amit ott kérhetsz ahonnan utazol (busz vagy vonatpályaudvar), plusz akikkel egy háztartásban élsz az önkormányzattól kell kérni olyan igazolást, hogy hányan laktok együtt és kik (névvel).

Remélem tudtam segíteni, gratulálok az eredményedhez! :)

2018. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dejóó nagyon sokat segítettél! Köszönöm szépen! :DD
2018. júl. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!