Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szorít a határidő! = ( A...

Szorít a határidő! = ( A dékáni méltányossági kérelem érdekel, ha valaki 4-edjére venne fel egy tárgyat, illetve ha 5-ödjére vizsgázna. Mit kell beleírni? Meg csatolandó dokumentumot várnak, mégis mit csináljak? 1 tárgy miatt kéne!

Figyelt kérdés

22/N

ELTE-TÁTK


2018. júl. 6. 03:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Önköltséges képzésen vagyok... Lehet ebből baj? Hogy hozzam rendbe?
2018. júl. 6. 05:08
 2/4 anonim ***** válasza:
TO-n kérj segítséget.
2018. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na leadtam a kérelmet, de ha nem fogadják el, újra kell felvételiznem. De honnan tudom, hogy akkor hivatalosan "ki vagyok rúgva"? Vagy inkább, "kibuktam"? Nem jelez semmit a Neptun.
2018. júl. 7. 01:15
 4/4 Gymnospermatophyta válasza:

Ah, reméltem, hogy írtak valami hasznosat a kérdésedre, de nem:D Én TTK-n vagyok, holnap fogom leadni ha minden igaz.

Biztos kapsz róla értesítést, email-ben vagy Neptunon vagy valahol, hogy elfogadták-e vagy sem és ezzel kapcsolatban megírják a dolgot... vagy külön, de én nem emiatt parázok, biztos valahogy a tudtodra/tudtunkra adják.

2018. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!