Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nke-hhk? (alapkiképzés, stb)

Nke-hhk? (alapkiképzés, stb)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban az lenne a kérdésem hogy az Nke-hhk-n milyen az alapkiképzés? Miből áll, mennyire megterhelő fizikailag? Ti hogyan éltétek meg? Van-e bármi különbség hhk-snak lenni lánykent? De igazából minden infónak örülök :) 18/L

2018. júl. 6. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tesi, tanórák amin az alapokat elsajátítják a katonák. Teljesen alap.

Ha fizikailag normál edzettségi szinten vagy akkor nem megterhelő. Ha 0 fizikummal mész akkor az.

A gyakorlatok meg nem vészesek, vannak nehezebb, meg könnyebb napok.


Én utáltam. Nem azért mert bármi baj lett volna, hanem mert olyan csőkommunista felfogás volt amit már rég el kellett volna hagyni.


Most viszont elvileg nem lesz olyan vészes, mivel az LZ tartja majd az alapkiképzést a zrínyin. De majd kiderül.


Van különbség. Egyet jegyezz meg:

Ha hisztizel állandóan és félúton feladod mert "jaj nembírja a hátam, vagy vállam, vagy karom, vagy térdem vagy akármim" akkor egy idő után ez rendszer lesz és az emberek ki fognak nézni maguk közül.

Ha Hisztizel, de nem adod fel, nem kell átvennie a cuccod senki, hasonlóan tudsz teljesíteni mint egy fiú akkor el fognak ismerni és nem lesz problémád.

Ilyen egyszerű.


A fiúk nyomulni fognak ezerrel, (ha nem vagy csúnya) addig a pontig míg le nem koptatod őket egyenként, vagy nem jössz össze valamelyikkel. Kivétel ez alól az a néhány srác aki tényleg csak spanolni akar.


Tömören ennyi.

Sok sikert.

2018. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!