Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó iskola a nyíregyházi...

Jó iskola a nyíregyházi Kossuth Lajos gimnázium?

Figyelt kérdés
Egyik volt osztálytársam oda megy középiskolába, és érdeklődik a sulival kapcsolatban, pl. Milyenek a tanárok, jó-e a közösség, milyen maga a suli, milyen az oktatás, stb. Két kérdést találtam erről az oldalon, az egyiknél nem volt egy válasz se, a másiknál meg a verébtáborról kérdeztek, ezért döntöttem úgy hogy megkérdezem.

2018. júl. 7. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

egy 10 es skálán amin 0 a rossz, 5 az átlagos, 10 a kiváló

6,5/10

2018. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ, de ezzel nem segítettél valami sokat...
2018. júl. 8. 00:10
 3/6 anonim válasza:

Én is idén fogok kezdeni az emelt szintű informatika szakon, viszont rengeteg jót hallottam az iskoláról és sok ismerősöm azt mondta, megéri oda járni. A tanárok többnyire segítőkészek és a diákok is, bár ez helyzettől és osztálytól függ.


Ezt én is csak hallás alapján tudom neked mondani, viszont annyira borzalmas nem lehet.


A volt osztálytársad melyik osztályban fog tanulni? ^^

2018. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk az egész iskolából egyedül én megyek oda, de én is sok jót hallottam róla :D
2018. júl. 30. 12:54
 5/6 anonim válasza:
Melyik osztályba mész/megy? ^^
2018. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Angol
2018. aug. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!