Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki, aki a Benkőbe...

Van itt valaki, aki a Benkőbe jár?

Figyelt kérdés
Ebben az évben leszek gólya, és eléggé be vagyok ijedve. :)

2018. júl. 10. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A reformátusba? No para, jó az!
2018. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Benkő nem a legerősebb suli így ne izgulj nem lehetetlen küldetés elvégezni. A nyekes osztályban szerintem jó tanárok tanítanak, de ha orvosi egyetemre akarsz menni akkor rossz sulit választottál.

Református suli ezért szokj hozzá hogy áldás békességgel kell majd köszönni és lesz valamilyen vallásos órád is.

2018. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából az emelt angolos osztályba vettek fel. Kicsit félek, mert a nyeket (akik eddig nulladikosok voltak) összerakták az én osztályommal, és igen. Már amúgy is féltem attól, hogy beleraknak egy olyan közösségbe, ahol már mindenki ismer mindenkit. Továbbá alig ismerek kettő osztálytársat, és a többit sehol sem találom. Az iskolával kapcsolatban az is egy nagy félelmem, hogy én tuti, hogy egyetemre akarok menni, (valszeg jogra), viszont volt egy pár olyan jellemzése az iskolának, hogy ha egyetemre akarnál menni, akkor ne ezt válaszd. Utolsó kérdés: irtózatosan félek az énektől, hisz se énekelni nem tudok, se kottázni meg minden ilyen dolgot. Szerintetek nagyon fogok szenvedni vele?
2018. júl. 11. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!