Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmát tanuljak...

Milyen szakmát tanuljak most,36 évesen, ha totál csődben is vagyok? Perfekt angol vagyok olyan kell ami után angliában hülyére kereshetem magam.

Figyelt kérdés
Apám 1. szakmája esztergályos 25 éves korára megutálta, nem is szivesen beszél róla, tehát ez nem akarok lenni. Apám 2. szakmálya vízvezetélszerelő, emiatt lett alkoholista, kényszervállalkozó, emiatt adósodott el és ment csődbe (többször nem fizették ki), erről a szakmáról elég sokat tudok de nem akarok ez lenni.
2010. jún. 18. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak ilyen "kétkezi" munka jöhet szóba?
2010. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg az Idegen Légióval. Kemény, az biztos, de rengeteg ostoba, szadista legenda van körülötte. A fizetés nagyon jó, és nem kell katonai tapasztalat.
2010. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, és persze azok a legendák nem igazak, ezt kihagytam.
2010. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, a logisztika nagyon jó szakma lett, lehet okj-n és fősulin is tanulni.
2010. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amikor kezdett fogyni a pénzem sokat gondoltam a Légióra...Csak az a baj apám anyám infarktust kapna ha holnap onnan hívnám őket...A fizetés nem jó, 300 E ft ez nyugaton a létminimum...És Afrikéba nagyon hamar meg lehet dögleni...
2010. jún. 18. 13:30
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak kétkezi jöhet szóba, matek buktam, helyesírás buktam, nem tudom megtanulni az Excelt, diszlexiás és egyéb vagyok....
2010. jún. 18. 13:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg szakács?
2010. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Szóval tanulni nem szeretsz, egyszerű szakma legyen, hülye is vagy, ezenkívül még válogatsz is, se esztergályos, se vízvezeték szerelő, ÉS MÉG HALÁLRA IS KERESD MAGAD, majd légyszi szóljatok már, ha van ilyen, rég röhögtem már ilyen jót...
2010. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
:D:D:D igaza van az utolsónak:D
2010. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha ha ha ha haha...egyszer már halálra kerestem magam az USA hadsereg tolmácsaként 1996-99 között..csak ahhoz kellett a Balkán háború...ritkán van ilyen...

A kommentedet a diszlexiáról továbbítottam az EU Brüsszeli Oktatási Megbízottjának akivel jó barátságot ápolok..:)

2010. jún. 18. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!