Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 9-es leszek szeptembertől....

9-es leszek szeptembertől. Nektek nehéz volt megszokni az új sulit? Új barátok, új tanárok. Stb

Figyelt kérdés
Az általános iskolai barátotok végleg elvesznek?
2018. júl. 15. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem könnyű volt megszokni mivel az általános sulit nem szeretem így örültem az eljövetelnek

Volt pár barátom általánosba már 3 éve hogy nem találkoztunk nem is beszéltünk mert "sose ér rá" szóval ahogy jött a középsuli úgy felejtödőtt el a barátságunk is hiába próbáltam fenttartani


Gólyatábor volt nekünk ott hamar összebarátkoztam a többiekkel ha lesz neked is mindenképp menj el megéri :)

2018. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az első másfél év nagyon nehéz volt a gimiben, utána már élveztem bejárni, addigra lettek barátaim. Az általános iskolai barátaimmal megszakadt a kapcsolat, már senki se keres, de őszintén szólva nem bánom. Meguntam, hogy mindig csak én kerestem őket és csak hetekkel később válaszoltak. Mióta nem írok nekik, ők sem keresnek, ez van, továbbléptem. A tanárokhoz volt a legkönnyebb hozzászokni, bár volt egy nő, akitől évekig gyomorgörcsöm volt, örülök, hogy már vége.
2018. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!