Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor melyik igaz?

Most akkor melyik igaz?

Figyelt kérdés
Van egy egyetemi szak, aminek a max. kapacitása 20 fő. Ezt írja a Felvi.hu. Viszont az iskola hivatalos hivatalos honlapján a max. kapacitása 25 fő. Akkor most melyik igaz?

2018. júl. 16. 07:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam le 2x a "hivatalos"-t.
2018. júl. 16. 07:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az egyetem hivatalos oldalának hinnék, mivel feltehetőleg oda került fel elsőnek, és onnan szerezte az infót a felvi is. Bár lehet elírás történt.

Ha fontos a válasz, a helyedben írnék egy email-t az egyetemnek (vagy a felvinek), vagy csak dobj nekik egy üzenetet a Facebook oldaluknak. (Ha van.)

2018. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor írok nekik, hiszen ez fontos. Ha 25 fő a keretszám akkorsz valamivel nagyobb az esély a bejutásra . (Nem sokkal, de valamivel nagyobb)
2018. júl. 16. 09:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Na minden oké, utána jártam!
2018. júl. 16. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, örülök neki. Végül 25 lett?
2018. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. júl. 17. 09:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!