Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik diploma/szakma megszerz...

Melyik diploma/szakma megszerzéséhez nem kell a teljes színlátás? Színtévesztő vagyok.

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok. Még csak nézegetem az egyetemi szakokat, hiszen 10. osztályos leszek. Melyik egyetemi szaknál nem probléma a színtévesztés? A fizetés is fontos számomra, legyen jövedelmező szakmám. A tanáron kívúl bármi jöhet kommentben. ELőre is köszönöm

2018. júl. 18. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Uzleti, gazdasagi szakok peldaul. De egy csomo minden igazabol. Grafikusnak meg ilyesminek nem szerencses kb csak ami most igy eszembe jut. Jogasz is lehetsz
2018. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Programozás? :)
2018. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
programozás rossz példa. ott látni kell az eredményt azért. egyes részehez nyilván nem kell , de amblokk kelleni fog.
2018. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétfelé kéne választani a dolgot, mert a kérdés olyan, mintha arra vonatkozna, hogy orvosi vizsgálathoz mi kell, a válasz meg arra, hogy a diploma alkalmazása során mi kell..

Az első, az kiderítendő.

A második, az nem probléma, mivel ugyebár van korrekciós szemüveg, az egy egyszeri kiadás, hozzácsapható az felkészülés forrásigényéhez.

2018. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, jöhetnek még válaszok! Utolsó: úgy mindkét tekintetben, hogy az egyetemen tanuláshoz, és ha munkahelyi felvéltelhez jutok, ne legyen kizáró ok, hogy színtévszető vagyok.
2018. júl. 18. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ahol nem kifejezetten az a munkakör, hogy színeket kell megkülönböztetni, ott senki le sem fogja szarni ezt. Nekem még csak jogosítvány orvosi alkalmasságin vizsgálták a színlátásomat, munkahelyi üzemorvos nem, az egyetem pedig nem is küld orvosi vizsgálatra. Egyébként vegyészmérnökit és proginfót végeztem, és most szoftverfejlesztőként dolgozom.
2018. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát erre akartam én is utalni, de nem találtam megértésre. :D

Én a bevezetett telemechanikai rendszernél futottam bele abba, hogy volt két alkalmazott szín, aminek a megkülönböztetése kisebb nehézséget okozott, ekkor beruháztam a szemüvegre, és kész.

2018. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!