Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki esetleg tudja, hogy...

Valaki esetleg tudja, hogy hol van a NJE FOSZK (Mérnökinfó) pótfelvételi ponthatárai, ha minden igaz ma dobták ki a piacra, de nem találom egyszerűen, csak a februárit? Esetleg egy link? Köszönöm előre!

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma normál képzés ponthatárait hirdették ki. A pótfelvételit majd most írják ki, pontszáémok olyan ag. vége felé..
2018. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Aug.
2018. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A normál ponthatárait már februárba ki adták , ma kapták meg az SMS-eket akiket felvettek és ma adták ki a pótfelvételi ponthatárait , amire aug közepiéig lehet jelentkezni , nem értem , de már megtaláltam :)
2018. júl. 25. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Tévedsz! Jelentkezés után írják ki a ponthatárokat, mindig. Tegnap az általános 2018 as szeptemberben kezdôdôekét írták ki, a pótfelvételit holnap nyitják meg, aug 5-ig kell jelentkezni és aug 25-én van ponthatàrhirdetés. Ne csússz le róla! Februárban a keresztféléveseket írják ki.
2018. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, sztem az a legjobb ha felhívom őket, külföldön dolgozom, 2 hét a felmondásom, plussz még helyet is kellene keresnem,koli stb. elég bonyolult lesz ha felvesznek mit ne mondjak :D
2018. júl. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!