Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárképzőhöz milyen felsőokta...

Tanárképzőhöz milyen felsőoktatási szakképzést lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapszituáció: Nem vettek fel. De szeretnék bekerülni az egyetemre úgyhogy most nyelvizsga meg újra érettségi, de: biztos ami biztos csinálnék egy ilyen + "szakmát" viszont úgy hogy kapjak érte + pontot.

Következmény: Keresgéltem de nem nagyon találtam. Csak annyit, hogy az okj-k oktatás és szociális szolgáltatások alatt futnak és azokért kaphatok +pontot. Viszont a társadalomtudomány mint képzési terület is olyan, hogy akár lehetne kapni érte, de eh nem értem már. Valaki segítsen. Pl ezt néztem:


[link]


Előre is köszönöm!



2018. júl. 27. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én a pedagógia és családsegítő munkatárs Okj képzést szívből ajánlom a Humánorientációs központnál. Plusz pont garantált, valamint a rengeteg tapasztalat, kiváló oktatói gárda, családias hangulat és bármerre mész tovább a legjobb alappal fogsz onnan kikerülni! :-) Sok sikert kívánok jövőre és hidd el, semmi sincs veszve!
2018. júl. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!