Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy működik a...

Egyetemen hogy működik a kollégiumi beköltözés?

Figyelt kérdés
Kb. minden fent van az egyetem oldalán, de a kollégiumi beköltözésről semmi, csak maga a pályázat benyújtási határideje, a fellebezés stb. vannak kiírva. Annyi konkrét infóm van, hogy a beiratkozási időszak aug. 27.-szept.1., ebből az én karom 30-án, 31-én és 1-jén mehet. A beiratkozásra meg nekünk kell időpontot foglalni. Nekem az lenne logikus, hogy a beiratkozás után költözhetek a koliba, de őszintén szólva már nem tudom, pedig átböngésztem mindent. Azért lenne már most fontos, mert anyukámék mindketten jönni akarnak leköltöztetni a koliba, és mivel az út csak oda cirka 3 óra, muszáj lesz elkérniük magukat a munkahelyükről.

2018. júl. 28. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki van (lesz) jelölve, hogy melyik nap mettől meddig lehet beköltözni, aznap odamentek, a megadott szobába bepakoljátok a cuccodat, plusz kitöltitek az átvételi, és egyéb adminisztrációs papírokat a szobáról. Ennyi, nem több.
2018. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Remélem, hamarosan megkapjuk az időpontot.
2018. júl. 28. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a beiratkozás előtti nap lehetett beköltözni első évben (nálunk aug. végén van a beiratkozás). Megkaptam az egyetemtől a levelet, ebben voltak a részletek, kitöltöttem a jelentkezést, minden szükséges papírt elküldtem és mikor megkaptam a visszajelzést, hogy felvettek koliba e-mailben küldték, hogy mikor lehet beköltözni. Az elsősöknek általában pár nappal a félévkezdés előtt lehet beköltözni, mert szokott lenni kolis gólyatábor vagy hasonló ismerkedős-barátkozós program, plusz ugye a beiratkozás.
2018. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!