Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most így mit csináljak?

Most így mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, nem arról fog szólni a kérdés, amilyen dolgokra gondolnátok.


Felvettek az egyetemre, örültem is mint az állat (az most tökmindegy melyik intézmény). Tökre örültem, hogy egy gyönyörű épületben fogok tanulni, erre kiderül, hogy az én szakom teljesen el lesz szigetelve a többiektől.. Több km-re lesz a tanszék, mi leszünk egyedül abban az épületben. Nagyon nem örülök ennek.. Ha tudtam volna, hogy ez lesz, meg se jelölöm a sulit, felvettek volna a második helyre.. (6 sulit jelöltem, 4 helyre felvettek volna) állítólag az összes óránk abban az intézményben lesz.


Most így mi legyen? Fogok egyáltalán találkozni a többi szakos tanulóval? Ismerek onnan párat, félek, hogy nem fogom őket látni.. A kollégium ebből a szempontból jó lenne, de azt még nem tudom, hogy felvételt nyerek-e oda.


Eléggé rossz, hogy csak az én szakomon tanulókat fogom látni nap mint nap.



2018. júl. 29. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg jó lenne megismerni másokat is, nem csak 50 embert látni.
2018. júl. 29. 17:44
 2/5 A kérdező kommentje:
Még a szakváltáson gondolkodtam, de az elég macerás, főleg úgy, hogy még 1 órán sem voltam.
2018. júl. 29. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem már nem úgy működik, mint az általános iskola, hogy csak a saját osztályoddal vagy együtt. Többségében még az évfolyamtársaidról se fogsz sokat tudni, mert külön halad mindenki, van ezernyi más dolga, hiszen már felnőtt mindenki. Akárhová elmehetsz a környéken, találkozhatsz bárkivel. Szerintem nem ezen fog múlni.
2018. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megpróbálok majd "intézkedni" !
2018. júl. 29. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesz lehetőséged érintkezni a többiekkel nyugi.
2018. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!