Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy egyetemi oktatóról szeretn...

Egy egyetemi oktatóról szeretnék kérdezni: Ki mit gondol Keglevich Györgyről (BME VBK)?

Figyelt kérdés

#BME #vegyészmérnök #BME-VBK #Keglevich György
2018. júl. 31. 09:55
 1/6 anonim válasza:
Mit csinált?
2018. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
markmyprofessor -on nézted? Ott lehet oktatókat véleményezni.
2018. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, néztem, hát mit ne mondjak, elég rossz vélemények vannak, de akad közte pár nagyon jó is. Ezért egy hosszabb, és némileg objektívebb beszámoló érdekelne.
2018. aug. 2. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Kevesen szeretik.

Engem tanított BSc-n egy évig, hiába kezdi azzal hogy a tanszék nagyon hallgatóbarát, nem igazán éreztem segítőkésznek. Az órája nem túl izgalmas, ledarálja diasor alapján a baromi hosszú szintéziseket, amikbe ZH-n belekérdez. DE: max. 1 vagy 2 szintézist kérdez, amit pontosan kell tudni (nem 100 fok felett hanem 125 °C) szóval az ember napokig azzal szenved, és mellette a ZH nagyobb részét egyéb apróságok adják. SZVSZ nem igazán elegáns. Vizsgán nem voltam (örültem a megajánlott hármasnak :D), de a többiek nem sok jót mondtak róla, belekötött csomó dologba meg ilyenek. Emberileg sem tartom korrektnek, a diasorokat nem adta ki, a nyomtatott jegyzetből lehet tanulni de van olyan amit csak órán mond el (ezzel semmi gond nincs, de legalább a diasort odaadhatná), katalógust tart és szoftveresen ellenőrzi az aláírásokat (aztán ez lehet már urban legend). Van ismerősöm aki nála dolgozik, azt mondta hogy a csoportból sem szereti mindenki. Cserébe, ha az egyszeri hallgató csinos jól öltözött lány, azt állítólag honorálja jobb jeggyel.

2018. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-nek! Állítólag! Nem unják még a hallgató lányok ilyetén véleményezését. Nehéz megemészteni, hogy vannak okos lányok, akik még az állítólag! okos férfiakat is überelik?

Szánalmas férfiak.

2020. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Ad1: engem pont nem érdekel, a szakomon a top 10%-ban végeztem

Ad2: nem egy LÁNYTÓL hallottam hogy érdemes szoknyában és kivágott felsőben menni

2020. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!