Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért nem tudok adatókat...

Mért nem tudok adatókat módosítani a Neptumban?

Figyelt kérdés

Megkéne adnom a taj és adószámomat. Miután beírom és rá megyek a módosításra, akkor kidob egy üzenetet, hogy nem vagyok felhatalmazva.


A bankszámla számomat is megkéne adnom, de arra nem is látok opciót.



2018. júl. 31. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
legalább egy intézményt... mindenhol más a rendszer.
2018. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
BME
2018. júl. 31. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a bankszámlával kapcsolatban tudok segíteni. Pénzügyek->Beállítások, itt tudod beírni.
2018. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3# Köszi, sikerült.


Már csak a személyes adatokkal kell csinálnom valamit :)

2018. júl. 31. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt majd to-n beirjak, esetleg beiratkozasnal adod le.
2018. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A BME honlapján az van, hogy nekünk kell megcsinálni még beiratkozás előtt.
2018. júl. 31. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az ELTEn egy külön felhasználói felület van erre, de egy barátom, aki az SZIEre fog járni pl arról, hogy hogyan fogja tudni megváltoztatni, feltölteni az adatait, arról levelet fog kapni gondolom akkor te is. Szóval ne izgulj abban a levélben minden le lesz írva! :)
2018. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ArrowFan válasza:
7/7-es válaszoló, azt megkérdezhetem, hogy az ELTE Q-téren, hogy kell megadni azokat az adatokat?
2018. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!