Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen targyat kell felvennem...

Milyen targyat kell felvennem elso evben?

Figyelt kérdés

Iden kezdem az ELTE angol&tortenelem osztatlan kepzeset, es megvannak az angol es a tori kotelezok is ehhez kell valami pedagogiai ora is? Mert ezt nem talaltam sehol. Valahol talaltam olyan, hogy szemelyiseg fejlodes szoc pszicho. - t kell elso felevben felvennem. Ez azonban csak egy targy. Ennyi lenne egy felevre tenyleg? Ezt 2 kreditert talaltam, igy osszesen a kotelezokkel plussz ezzel van 30 kreditem.

Valamit vegyek meg fel szerintetek?:) vagy ez igy eleg lesz?

Koszi elore is!💿 18/l



2018. aug. 2. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Eleg lesz. 30 kredit korul kell altalaban felevente teljesiteni, hogy egyenletesen legyel leterhelve es ne csussz.
2018. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd meg a mintatervet; lehet, hogy benne van a neptunban , és ki lehet nyomtatni, vagy írj a tanulmányi osztálynak, és kérd meg őket, hogy küldjék el e-mailben, az interneten, sulihonlapon se találod sehol. Meg pl órarendeket is szerintem ki szoktak rakni, abban is benne van, hogy milyen órát tartanak az első, stb. évfolyamosoknak. Szóval először az iskola honlapján nézd meg vagy a neptunban, utána a másik helyen, aztán beszélj a T.O.-val. Szal mintatervet keressél, szerintem lehetőleg minél frissebbet. Amúgy van olyan is, hogy pl odaadják beiratkozáskor cd-n a mintatervet; vagy ilyen tárgykódokat, meg hogy mi az előfeltétele adott tárgynak, ha van; tehát ha egy másikra épül, és akkor azt még pl első félévben nem tudod fölvenni.
2018. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!