Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni ha a neptun...

Mit lehet tenni ha a neptun azt írja ki hogy:"Egy belső szerver hiba történt" és most kell jelentkeznem alkalmassági vizsgálatra azon keresztül, de nem müködik a jelentkezés emiatt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 20:06
 1/2 anonim válasza:

Jövőre újra lehet próbálkozni.


... vagy saját kezedbe veszed az irányítást, mint egy felnőtt ember, és felveszed a kapcsolatot telefonon a tanulmányi osztállyal! Emailekre úgysem fognak válaszolni, felesleges erőlködni.

2018. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos egyrészt ez elvileg egy olyan oldal ahol felnőtt emberek is tesznek fel kérdéseket, sőt egyetemisták is.

Másrészt küldtem e-mailt, próbáltam hívni is őket, de nem vették fel, lehet későn hívtam... És pont azért tettem fel a kérdést hátha valaki akivel már történt ilyen tud valami gyorsabb megoldást vagy esetleg személyes tapasztalatot.

Hidd el nem azért írogatok ide kérdéseket mert ez az első ötletem, csak kicsit idegesítő mikor sok embernek már sikerült jelebtkeznie és sokaknak nem, valamint eddig senki nem tudja mi lehet a megoldás. Mivel messze lakok Pécstől elég fontos lenne olyan időpontra "lecsapnom" még időben ami megfelelő mert nem 1-2órás az út.

2018. aug. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!