Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a leggyengébb magyar...

Melyek a leggyengébb magyar egyetemet főiskolák?

Figyelt kérdés
Szóval itt arra gondolok, amikről sokaknak rossz a véleménye, sokak szerint színvonaltalan az ottani oktatás.

2018. aug. 9. 15:57
1 2
 11/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
78%
GAMF nem rossz egyáltalán, a helyi igényeket tökéletesen kielégíti, de a BME, Miskolci Egyetem, Óbudai Egyetem, és szvsz a Széchenyi és a Pannon Egyetem jobb.
2018. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

A GAMF-ban az a legjobb (bár tény, hogy ez nem az oktatás színvonalàval függ össze), hogy nem csak hogy van levelező szak (BME-n nincs), de a konzultációk kizárólag szombaton vannak! Csak a szabvál tàrgyak vannak pénteken, illetve van vizsga, ami hétköznapra esik, de azokból is van 1-2 szombati alkalom.

Emellett jegyzetellátó, tanulmányi osztály is van szombaton.

Illetve az összes nappalin indított specializàció elérhető levelezőn.


Tudomásom szerint műszaki területen az egész országban a GAMF az egyetlen, amelyik mindezt biztosítja a levelezős hallgatók részére!


Plusz: ha annyira gyenge lenne, nem hiszem, hogy olyan duális partnereik lennének, mint pl. A Linamar, vagy hogy mást ne mondjak, a Mercedes.

2018. aug. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
GAMF mint egyetemet azért húzták/húzzák le mert terjeng egy olyan mendemonda miszerint elég könnyen hozzálehet jutni a diplomájához. Ezt nem úgy értem hogy könnyű lenne maga az egyetem hanem a "feketepiacon" elég sok GAMF-os diplomát lehet szerezni valami nevetséges összegért. Nem tudom ebből mi igaz, lehet hogy semmi. De ahova én jártam anno középsuliba ott az egyik frissen alkalmazott karbantartó+infószaki egy alap wifi készüléket nem tudott beüzemelni pedig elvileg infókaron volt ő a GAMF-on.
2018. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Miskolci és a Nyíregyházi egyetem a legalja
2018. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Gábor Dénes.


Valamint a Soproni Egyetem, főleg a Simonyi Károly Műszaki, Faanyag-tudományi és Művészeti Kar.


A Miskolci az már majdnem PTE szint, vagyis nagyonis jó...


A Nyíregyházin pedig sokáig egyedülállóan volt hivatásos repülőgép vezetői szak, 18 millióért.

Rendkívül színvonalas a képzés, a nagyobb társaságok szerint is

2018. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Kaposvar

Gyor

NYME “SOE” 😂

2018. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kaposvárival az a póén, a művészi kar a minőségibb így is ott.
2022. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!