Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Napjainkban érdemes pszihológu...

Napjainkban érdemes pszihológusnak tanulni? Van igény rá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Túlképzés van abból is sajnos. Ha elég ambiciózus vagy és vannak kapcsolataid, akkor igen.
2010. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Drága első: te hol láttál ilyet, hogy túlképzés van ebből?

Komolyan, bizonyítsd már, ha valamit mondasz.

Nincs ebből túlképzés, én nem egyszer hallottam már (a híradóban is), hogy a kórházakban hiány van a pszichológusokból.

Ez a diploma és a tudományág eléggé univerzális, gyakorlatilag bárhol elhelyezkedhetsz. Iskola, vállalatok, multik, rendőrség, Egészségügy, magpraxis stb.

2010. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És általában mennyi a fizetésük havonta it MO.-n?
2010. jún. 25. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha csak a pénzért akarod csinálni, akkor ne is menj pszichológusnak...
2010. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

óriási a konkurencia, sok van belőle


és hiába van hiány a kórházakban, ott hiány van mindenből (orvos, ápoló), mert nincs pénz többet foglalkoztatni, szóval nem azért van hiány, mert pszichológus nincs, hanem azért, mert pénz nincs rá


magán úton meg nagyon jónak kell lenni, mert nagyon a konkurencia


32N

2010. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyetemek pszichológiai szakára bekerülni nagyon nehéz, a megszerezhető 480 pontból 450 körüli pontot várnak el...gondolo ez azért van így, mert nagyon sok van belőlük és így próbálják szűkíteni a létszámot.
2010. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!