Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon fontos, segíthetnétek?

Nagyon fontos, segíthetnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves srác , vagyok, aki eléggé szarul vaan az utóbbi egy évben. Az van, h most kerultem gimnáziumba, és hát rosszat választottam. Igazából annyira akkor ez még nem érdekelt, általánosban. Viszonylag közelít és eroset választottam, ez volt nekem akkor a prioritás. Tévedtem. Most megyek 10.be és váltani szeretnék. Mar évközben váltottam volna csak sajna azt az egy sulit amit kinéztem, oda helyhiány miatt el is kellett felejtenem. Vagyis nyár végén még megpróbáljuk újra, nagyon szeretnék oda bejutni, de kell egy b terv is. Diósdon élek, Budapest mellett, Kelenföldre 20-30 perc alatt bent vagyok. Onnan elérhető sulit keresek!

Annyi a főszempontom, h a nyelvoktatas legyen jó. Nem feltétlenül kell Erasmus, meg

màs cserediakprogram, csak nekem a nyelvek fontosak és szeretnem, ha azt amit szeretek, komolyabban tanulhatnam. (btw angol, francia)

Bármilyen tanácsot, ötletet elfogadok!!🙄😊

Főként az emberek miatt szeretnék elmenni, és a nyelvoktatas sem az utolsó szempont. Ahol most tanulok, sajnos nem a nyelvekre összpontosít a legjobban...:(( Tudom, tudom, erre egy évvel ezelőtt kellett volna gondolnom, mindenkitől megkaptam mar, de most eljött az idő, és váltani szeretnék mindenkeppen.



2018. aug. 11. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
A hülye fogalmazásért, hibákért bocsi, régen aludtam már...
2018. aug. 11. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy kissé sarkítom a pontos értelmezés lehetőségének a kedvéért,tehát egy távoli és gyenge iskolát keresel?
2018. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Neeem😂 mint mondtam, nem az iskola erossegevel, hanem az emberekkel van a gondom legfőképpen! Most nem fogok senkitől se rosszat mondani, de én nem ugy elem az eletemet mint ok, es jo oké, ez egy dolog, de minden napom amit ott toltok az el van rontva miattuk..erről nem tehetek és ők sem..egyszerűen nem illunk össze. Én élni szeretnék, nem mindenegyes perceket tanulással vagy jatekkal tolteni. Ettol függetlenül fontos ajovom és ugyanúgy erős sulit keresek, csak más

kközöseggel es lehetosegekkwl. Az h tavol van vagy sem, az m1, nem halok bele.. de nem nagy cucc bemenni. Azért annyira nincs messze😂😂

2018. aug. 11. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

A legkézenfekvőbbnek az tűnik, ami ott van a Feneketlen tónál a Villányin.

Másik irányba meg az érdi - de lehet, hogy oda jártál idáig. :)

2018. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy Te iskolát akarsz váltani és Kelenföldön keresel új sulit, de ezek a sulik nem biztos hogy átvesznek.

A kelenföldi vasútállomástól a város felé haladva:

Bethlen gimi (6 osztályos de ha jó tanuló vagy és a matek, magyar, idegennyelvi elbeszélgetésen megfelelsz akkor átvehetnek)

József Attila gimnázium egy telefont megér

Szent Margit gimi

2018. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A József Attilàról beszéltem eddig:(( sajnos nagyon sokan vannak ott, túl sokan...de egy próbàt mint mondtam nyár végén megér. A többi ötletet köszi! 😊De mondom, nem feltétlenül kell közeli, csak könnyen megközelíthetőt, de igazából bármilyen suli jó, az már csak az én gondom lesz, h megoldjam, ha megtudom, ha meg nekem messze lesz, akkor megnézem a kovetkezo ajanlottat.
2018. aug. 12. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szent Margit? Régen oda jártam, nekem az angoltanárom pont rossz volt, de azóta cserélték a gárdát, a húgom most megy oda, szerinte a nyelvoktatás remek...


A másik oldal nem érdekel? Ward, Veres pálné, apáczai?

2018. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!