Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a PTE SZESZI...

Milyen iskola a PTE SZESZI (szombathelyi)? Milyenek a tanárok? Nehéz iskola?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 18:19
 1/5 Drak Angel válasza:
Szia én azt halottam hogy a tanárok jók de elég nehéz az iskola maga.
2018. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szörnyű,szervezetlen,gagyi,nevét hallva bármilyen munkaadó csak a szemét forgatja,a maga nemében alulmulhatatlan,infrastruktúrája kb. Bolhapiacról való de onnan is az ami 11re megmaradt és az árus már szégyelli h nem tudta eladni,tanárok felkèszültsége kuka-hiszen csak töredéke a tanár az ott dolgozóknak. Aki tanulni szeretne és szakmát szerezni,az nem megy ebbe a suliba.
2019. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztaltad is?
2019. szept. 25. 21:11
 4/5 anonim válasza:
Nos,egy olyan iskoláról van szó,aminek egy fantom igazgatója van.Volt idő mikor a diakok azt hitték,hogy az iskolanak nincs is igazgatoja,mert minden tanár azt csinált amit akart,akkor ment be órára amikor kedve tartotta,kérdést hiába intéztek a tanárok felé vagy nem tudtak válaszolni vagy kitérő választ adtak,hiszen a tanároknak nincs kitől megkérdezniük. Az igazgatónak nevezett valaki egy mozgatott bábu,aki a pécsi egyetem szombathelyi mostohaintézmènyének aktatologatója és semmi több. A Markusovszky kórházzal rendkívül rossz a kapcsolatuk,a diákok szinte mindent maguk intéznek,az iskola semmit.A Markusovszky ápolói is alátàmasztják,hogy egy trágya az iskola nívója,semmit nem tudnan a gyakornokok,hiszen semmit nem is tanítanak velük.Értelmetlen tárgyakat tanítanak velük felerèszben csak azert,hogy tanaroknak munkát adjanak masik feleben pedig olyan anyagokat adnak le ami a végzett tanuló kompetenciájának nem része,nem használhatja.Egy összeszedetlen,munkaerőpiaci igényekkel összeegyeztethetetlen,lepusztult,nagyon rossz iskola. A legnevetségesebb az egeszben,hogy a fontos törzstárgyak tanárai hiányoznak folyamatosan. Aki szólni mer,hogy szar amit csinálnak,csak mutogatnak egymàsra,senki nem felelős semmiért. Ja ès az előttem szólóhoz csatlakoznék annyiban,hogy az infrastruktúra rendkívül le van épülve,a tanulást segítő,demonstráló dolgok vilàgháború előttiek. Mindenkit óva intek ettől az iskolától.
2019. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok bohóc egy hajléktalanszállón. Kb.ennyi.
2019. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!