Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Egyetem...

Széchenyi István Egyetem kollégiumaiba mikor van beköltözés? 2018 ősz

Figyelt kérdés
A kérdés adott. A honlapjukon sehol nem találtam,de biztos bennem a hiba :) a segítséget köszönöm!

2018. aug. 24. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2018. szeptember 2. 11:00-tól 16:00-ig

Helyszín:


Multifunkciós Épület és Hegedűs Gyula Kollégium esetén - Egyetem főépület - AULA

Külső Kollégium esetén - Külső Kollégium, Győr, Mészáros Lőrinc utca 20.

Famulus Kollégium esetén - Famulus Kollégium, Győr, Budai út 6.


Kivéve ha mész a gólyahétre, és a Multiba vagy a Hegedűs Gyula Kollégiumba nyertél felvételt, mert akkor már a gólyahét elején beköltözhetsz.


ui.: még tényleg nem tették ki a honlapra, de ami késik nem múlik, jövő hét elején szerintem már kint lesz :)

2018. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wow, nagyon köszönöm! 😁😁
2018. aug. 24. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Most rakták fel a honlapra, érdemes átolvasni, mert az előzetes info, amiről tudtam nem teljesen volt pontos, a külső és a famulus kollégiumnál az időpont 9:00 – 14:00.

2018. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!