Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Munkavállalás és elhelyezkedés...

Munkavállalás és elhelyezkedési lehetőségek szempontjából melyik a jobb, ill. melyiket végezzem el? Kereskedelem és marketing vagy élelmiszer és vegyi áru eladó. Melyikkel tudnék hamarabb munkába állni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kereskedelmi végzettségűekkel dumát lehet rekeszteni....
2010. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tehát akkor az eladóit csináljam?
2010. jún. 21. 15:01
 3/14 anonim ***** válasza:

azt csináld, ami jobban érdekel. ha olyat csinálsz, amivel elvileg el lehet helyezkedni, de nem szereted csinálni, annak sincs sok értelme... hagy ne mi döntsünk helyetted.

ha nekem kellene most választanom, akkor inkább egyiket se csinálnám, más szakma nem jöhet szóba?

2010. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de. geológia,régészet,újságírás... de kell a pénz,hogy tudjam valamiből finanszírozni a tanulmányaimat
2010. jún. 21. 17:10
 5/14 anonim ***** válasza:
amit felsoroltál miért nem azt kezded tanulni?
2010. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az lesz,de előtte újra kell érettségizenm földr.ból,meg töriből(emelten) és ugye az nem pár száz FT lesz sajnos.+ a könyvek,amik ezekhez kellenek,és ezt diákmunkával akarom majd megoldani,de diákmunkázni meg ugye csak akkor tudok,ha iskolarendszerű vagyis nappali tagozatos diák leszek,és nem akarom,h "kárba menjen" az az 1 évem,amíg diák leszek,így inkább tanulok vmi olyat,amivel kezdeni is tudok vmit,ezt a 2 szakot meg (ami a kérdésemben szerepel) tudnám tanulni nappali tagozaton... fuh,kicsit lehet érthetetlen,szólj ha nem érted :)
2010. jún. 21. 18:46
 7/14 anonim ***** válasza:

ahaa, értem:D

szóval akkor ha minden jól megy, nem ezzel a két szakmával, ami a kérdésben van, akarsz elhelyezkedni...

és miért pont ez a kettő? válaszd a könnyebbet:D biztos meg lehet nézni, hogy melyik milyen tantárgyakból áll.

2010. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de akármilyen okj-s szakmára is jársz, mindenhez kapsz diákigazolványt, nem? akkor miért pont ezt a két szakmát "nézted ki"?
2010. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem,sajnos nem mindegyik OKJ-hez kapok,sztem csak 22 éves koromig lehetek OKJ-nál diák.Én úgy tudom.
2010. jún. 22. 10:04
 10/14 anonim ***** válasza:
okj-nál lehetséges, hogy hogy csak 22 éves korig adnak diákot, erről sajnos nem tudok semmit, de fősuli vagy egyetem alatt levelezősöknek is adnak.
2010. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!