Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van akinek csak abból álltak...

Van akinek csak abból álltak az egyetemi évek, hogy a szülei folyton csesztették a jegyei miatt?

Figyelt kérdés

Otthon laktam, nem volt nehéz.


Pedig igyekeztem, de utáltam a szakot, kicsit sem volt nekem való.


A botrány, akkor robbant ki, mikor nem sikerült egy tárgyam.


Azt hiszik, hogy általános iskola, meg most évismétlés, meg azzal azonosítják. Minden egyes órán ott is kellett lennem.


Már bánom, hogy nem tanultam meg hazudni és azt is, hogy nem jogot tanultam, mint ahogy azt gyerekkorom óta szerettem volna...


2018. aug. 28. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
eszméletlen, add már fel, te szerencsétlen...
2018. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Es betegen nem kuldtek be veletlenul amikor ora sem volt, de a parkolobol leskelodtek utanad?


Tenyleg pszichiatrian lenne a helyed, ahogy apad mondta.

2018. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok, és minden szava igaz.
2018. aug. 28. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Hát figyu..

Azt kell tanulni, ami tényleg érdekel, nem pedig azt, amit az apuci szajkóc.

És akkor miért nem jogra mentél? Ha????

Neked azt mondja apuci' ugorj egy fejest a kutba, akkor beleugorsz???

2018. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne avasd bele őket abba, hogy alakul a vizsgaidőszakod. Vagy azt mondod minden oké. Barátomat is csesztetik, ha nem 4-5-öst kap. Poén, hogy ott aztán mindenki diplomás a családban, csak 50 éve jártak egyetemre, ráadásul teljesen más szakra, így persze képtelenek felfogni, hogy azóta változtak a dolgok.

De ha nem is szereted a szakot, nem lesz könnyű menet az egyetem. :/

2018. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!