Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Q-tér adategyeztetés: miért...

Q-tér adategyeztetés: miért nem frissítik az adataimat?

Figyelt kérdés
Már 8 napja, hogy elvégeztem a Q-térben az adategyeztetést. De még mindig azt írja ki, hogy az ügy feldolgozásra vár az irodában. Azt írták, hogy legkésőbb a bejelentést követő 5. munkanapon elvégzik, ehhez képest sehol semmi. Kezdek aggódni, hogy valamit esetleg rosszul csináltam. Pedig mindent feltöltöttem úgy, ahogy kérték. Másnak is ilyen sokáig tartott, vagy én rontottam el valamit?

2018. aug. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most azért lehet csúszás, mert a tanévkezdés mellett az irodának költöznie kellett, több napig zárva volt, így ilyenkor hiába van munkanap, az adminisztrációs munkavégzés is lassabban halad.

Amennyiben feldolgozásra vár az irodában, akkor te mindent jól csináltál, általában az a probléma, hogy nem küldik be a végén, és így nem látják az ügyintézők, az emberek kihagyják az utolsó lépést.

Ha nagyon aggódsz, telefonálj be holnap, elég segítőkészek szoktak lenni :)

2018. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most a befizetések jóváírása is majdnem két hét volt, máskor max két nap...
2018. aug. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam nekik e-mailt, remélem ennek hatására megcsinálják. :D
2018. aug. 29. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig nyaralni voltak az ügyintézők. Ahogy fentebb írták, e miatt nem írták jóvá a beérkezett térítési díjakat sem. Mi is úgy kerestük fel a koliigazgatót, hogy miért nem írják jóvá a kolidíjat... ő mondta, hogy ez van. Mellé meg költöztek is, ahogy fentebb is írták.
2018. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!