Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes IBS-re jelentkezni?

Érdemes IBS-re jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A munkahelyek többsége előitéletes a különböző egyetemeken szerzett diplomák esetében. Mennyire “nézhetik” ki az IBS diplomásokat? Eltudnék vele helyezkedni vagy pedig szerzek egy nagyon drága fölösleges papírt?

2018. aug. 29. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy furcsa helyzet, mert mindenki tudja, hogy az IBS nem egy Harvard, de az itt szerzett diploma mégsem lenézett vagy értéktelen, azaz nincs "Gábor Dénes effekt", ha ez a kérdésed. (Bár az utóbbi időben mintha GD-es viccet is kevesebbet hallanék.) Ugyanúgy elhelyezkednek az IBS-esek, mint a többiek, a többi ugyanúgy egyéni képességek kérdése. – de ez csak az én benyomásom, lehet, hogy a HR-esek másképp érzik, nem tudom. Szerintem teljesen jó a suli.
2018. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit off... De mikor megláttam a kérdésed... Majdnem könny szökött a szemembe. :D Még annó gimiben pályaválasztások idején rettenetesen tetszett. Ahol csak láttam, mindenhonnan vettem szórólapokat, bújtam a netet erről a suliról.

Aztán egy másik város természettudományi karán kötöttem ki xD

2018. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Húú, nekem nagyon tetszett anno ez az egyetem, akkor amikor döntenem kellett hogy hová megyek! Folyamatosan nézegettem az oldalukat, néztem véleményeket, videókat. Aztán elbizonytalanított, hogy azt fogják gondolni hogy csak egy tipikus gazdag,de buta ember vagyok akinek megvették a diplomáját. Angol nyelvű részre akartam menni. Végül ELTE GTI-re mentem. Nem bántam meg, de azért néha elkap az a "nosztalgikus" érzés, nagyon beleéltem magam anno!
2020. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!