Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BZSH külkergimi vélemény? (OKJ)

BZSH külkergimi vélemény? (OKJ)

Figyelt kérdés

Ma van a potbeiratkozas , viszont nem tudom menjek e:D

Esti tagozaton "mérnök informatikus" OKJ, tudom, hogy semmi köze nincs az egyetemi szakhoz, csak gondolom ezt a nevet adták neki mert jól hangzik :D

Ha jól olvastam idén indul elsőnek OKJ képzés ebben a suliban, viszont ami zavar, hogy zsidó iskola, ez befolyásolhat valamit, vagy hatással lenne bármire is ? Ma van az utolsó nap beiratkozni, tény hogy ingyenes így nem buknek semmit rajta, vagy inkább többre mennék sima fizetős képzésekkel?

Valakinek van tapasztalata zsidó fenntartású iskolával? :D

Jövőre mennék egyetemre, így ha az összejönne innen kiiratkoznék, csak addig is tanulok valamit, ha meg nem jönne össze az egyetem akkor legalább lesz egy OKJ a kezemben.


2018. aug. 29. 10:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsesz, műszaki informatikus , nem mérnök :D
2018. aug. 29. 10:22
 2/2 anonim válasza:

Én nappalira fogok járni nem zsidó származásúként.

Sok zsidó származású embert ismerek BZSH tagot is az iskoláik jól teljesít. Szerintem itt sem lesz másképp.

Tanultam már zsidó rendszer szerint nagyo n jó ezért is választottam ezt az okj-t.

No meg jártam a régi KOTK-ba amiből ez lett :)

2018. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!