Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nehéz hozzászokni...

Szerintetek nehéz hozzászokni a középiskolai kollégiumhoz?

Figyelt kérdés
Igazából most vagyok ott hogy vasárnap beköltözés és egyre jobban félek:/
2018. aug. 29. 21:39
 1/3 anonim válasza:
64%
Én miskolcon voltam múlt évben,egy hónap után úgy döntöttem inkább bejárós leszek...Ott minden ment tanulni meg nem lehetett,meg amúgy pihenni se...
2018. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy a középsulis más, mint az egyetemi kollégium, de én utóbbiról tudok nyilatkozni. Azt én hamar megszoktam, sőt, hónapok alatt meg is szerettem, volt egy hangulata. Sajnos most más kollégiumba kerültem, így megint ugyanolyan gyomorgörccsel "várom" a beköltözést, mint tavaly.
2018. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon személyfüggő. Én 1 éve vagyok kollégista (most megyek 10.-be), és nekem elég volt 1-2 hét mire megszoktam, hogy kolis vagyok, de van akinek fél év kellett, ez majd úgyis kiderül, felesleges rágörcsölnöd erre.

Ha rám írsz privátban adhatok néhány "túlélő" tippet :D, meg ha van még kérdésed szívesen válaszolok rá:)

2018. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!